18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۹ ۰۷:۳۸:۱۸
کد مطلب:  LP1aLD2G
مدیر آموزش و پرورش آمل اعلام کرد:
تجلیل از 300 خیر مدرسه‌ساز در آمل

مدیر آموزش و پرورش آمل از برگزاری هشتمین همایش تجلیل از خیران مدرسه‌ساز و مدرسه‌یار در این شهرستان خبر داد و گفت: در این همایش از 300 خیر مدرسه‌ساز و مدرسه‌یار تجلیل می‌شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران، حمید محمدنسب با اشاره به اینکه نهاد تعلیم و تربیت یکی از بزرگ‌ترین نهادها در امر سازندگی نسل آینده است، اظهار کرد: این نهاد نقش اساسی در تربیت آینده‌سازان کشور دارد و باید به آن بیشتر از گذشته توجه شود.

وی با اشاره به ورود خیران و افراد نیک‌اندیش در زمینه کمک به آموزش و پرورش از سال‌های گذشته تاکنون، تصریح کرد: خیران امروزه در ساخت فضاهای آموزشی‌، کیفیت‌بخشی مراکز آموزشی، ترمیم و مرمت مدارس فعالیت دارند زیرا با توجه به بودجه دولتی نمی‌توان گام بزرگی در امر آموزش و پرورش برداشت.

مدیر آموزش و پرورش آمل با اشاره به برگزاری هشتمین همایش بزرگ تجلیل از خیران مدرسه‌ساز و مدرسه یار در این شهرستان، بیان کرد: این همایش نیمه نخست اردیبهشت امسال برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در این همایش از 300 خیر مدرسه‌ساز و مدرسه‌یار در سالن همایش‌های دانشگاه آزاد قدردانی می‌شود، ادامه داد: در اوضاع نامساعد مالی و وضعیت اقتصادی نامطلوب در سال گذشته پنج پروژه آموزشگاهی و آموزشی در این شهرستان افتتاح شد و هم‌اکنون چندین پروژه در آمل کلنگ‌زنی شده است.

وی گفت: برای ساخت پروژه آموزشی کلاکسر نیز یک میلیارد و 750 میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شد که 80 درصد آن محقق شده است.

 

به اشتراک بگذارید :