15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۸ ۲۰:۳۶:۰۳
کد مطلب:  8n60hMos
نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی:
دانش آموزان را با مهارت های زندگی آشنا کنیم

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: معلمان در کنار تعلیم و تربیت باید دانش آموزان را با مهارتهای زندگی آشنا کنند.

اود محمدی صبح چهارشنبه در جلسه شورای اداری استان که در استانداری برگزار شد، اظهار کرد: از معلمان انتظار داریم به فعالیت ها و نوآوری دانش آموزان توجه کنند و زمینه بروز ایده ها خلاقیت ها و نوآوری های دانش آموزان را شکوفا کنند.

وی افزود: آموزش های دیداری باید جایگزین تعلیمات شنیداری شود زیرا تاثیر این آموزش های دیداری ۲۰ برابر روش های قدیمی است.

محمدی بیان کرد: ارتباط دوسویه معلمان و دانش آموزان می تواند به پربار شدن آموزش های ما کمک کند و معلمان باید تلاش کنند با پرسشگر کردن دانش آموزان آنها را برای حضور در عرصه های دانش آموزی آماده کنند.    
    
توجه به اشتغال و صادرات راهکار حل مشکلات اقتصادی است

وی در ادامه با اشاره به روز کارگر افزود: با توجه به صنعتی بودن استان و وجود بیش از ۱۱۰ هزار نفر جامعه کارگری متاسفانه با مشکلات عدیده ای روبروست که نیازمند توجه و یژه مسئولان به این حوزه است.                                                                        

محمدی ادامه داد: به دستور استاندار کارگروهی شکل گرفته تا مشکلات کارخانه‌ها و واحدهای صنعتی بررسی شود و بهترین راهکارها برای رفع آن‌ها اتخاذ و اجرایی شود.

وی با اشاره به تحقق اقتصاد مقاومتی و نامگذ اری سال جاری گفت:  برای تحقق اقتصاد مقاومتی در استان قزوین هدف‌گذاری خوبی صورت گرفته است که ایجاد ۲۰ هزار شغل و افزایش صادرات از ۴۰۰ میلیون دلار به یک میلیارد دلار از مهم‌ترین آن‌ها به شمار می‌رود.

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: کلید حل مشکلات اقتصادی توجه به تولید، توسعه صادرات و اشتغالزایی است.

به اشتراک بگذارید :