10 شعبان 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ ۱۲:۳۲:۲۵
کد مطلب:  1065881
استاندار آذربایجان‌غربی:
افتخارات کسب شده توسط دانش اموزان ایران اسلامی ستودنی است

استاندار آذربایجان‌غربی گفت: افتخارات کسب شده توسط دانش اموزان ایران اسلامی ستودنی است

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، «محمدمهدی شهریاری» روز شنبه در آیین نواخته شدن زنگ انقلاب در مدرسه شاهد دخترانه گل نرجس ارومیه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و سپهبد سلیمانی با بیان اینکه بنیه علمی دانش آموزان ایرانی بسیار قوی است، اظهار داشت: لازم است بخاطر این موضوع برخود ببالیم وسرخود را بالا بگیریم که دانش آموزان ما جزو نفرات برتر المپیادهای جهانی و مسابقات بین المللی هستند.

استاندار آذربایجان‌غربی بیان کرد: ماهزاران نخبه را تربیت کردیم آنهم با همین آموزش وپرورش که معتقدیم مشکلات زیادی دارد.

وی ادامه داد: دشمنان امروز در صدد القای ناامیدی به کشور ما در زمینه دانش و علم هستند ولی این گونه نیست و ما در حال طی مدارج ترقی از ابعاد سیاسی، نظامی و علمی هستیم.

شهریاری با اشاره به اینکه امروز ایران اسلامی الگوی کشورهای جهان در دیدگاه کارشناسان و تحلیلگران سیاسی دنیاست، گفت: خود عربستان با نفت و ظرفیت بزرگ گردشگری خانه خدا وابسته امریکایی هاست.

وی از دانش آموزان خواست تا خود را در پیشرفت علمی و آینده جامعه مسوول بدانند و در مسیر بیانیه دوم گام انقلاب حرکت کنند تا نقشه های دشمنان انقلاب نقش برآب و جشنهای انقلاب با سرفرازی گرامی داشته شود.

در ادامه این ایین زنگ انقلاب در مدرسه شاهد دخترانه گل نرجس ارومیه و همزمان با سایر مدارس استان طنین انداز شد و جشنهای انقلاب در بین دانش اموزان آغاز شد.

 

به اشتراک بگذارید :