10 شعبان 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ ۱۲:۱۳:۵۲
کد مطلب:  1065703
امام جمعه موقت شهرستان اهواز در آیین نواختن زنگ انقلاب:
پاسداری از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر عهده دانش آموزان است

امام جمعه موقت شهرستان اهواز اظهار کرد: دانش آموزان باید همواره پشتیبان ولایت فقیه باشند و ضمن حرکت در مسیر اسلام و انقلاب، از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پاسداری کنند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش، آیت‌الله سید ابوالحسن حسن‌زاده روز شنبه ۱۲ بهمن ماه ۹۸ در حاشیه آیین نواختن زنگ انقلاب که در مدرسه شاهد رضوان ناحیه ۱ اهواز برگزار شد، گفت: پس از گذشت 41 سال از پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل (ره) ، این انقلاب بدون هیچ انحرافی در مسیر آرمان های حضرت امام به راه خود ادامه می دهد.

 

وی با بیان اینکه از همان ابتدا آمریکا دشمن انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود، گفت: آمریکا به دنبال این بود که رژیمی وابسته در ایران ایجاد کند اما مردم اجازه ندادند که اهداف استکبار جهانی در کشور ایران تحقق پیدا کند.

 

امام جمعه موقت شهرستان اهواز با اشاره به اینکه یوم الله دهه فجر با شهادت سردار دلها مقارن شده است، خاطرنشان کرد: ملت ایران اسلامی در دهه فجر و راهپیمایی 22 بهمن ماه ضمن تجدید پیمان با آرمان های شهدای انقلاب، یاد و خاطره شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی را نیز گرامی می دارند و از سردار دلها تجلیل می کنند.

 

آیت‌الله سید ابوالحسن حسن‌زاده یادآور شد: دانش آموزان باید همواره پشتیبان ولایت فقیه باشد و ضمن حرکت در مسیر اسلام و انقلاب، از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پاسداری کنند.

 

به اشتراک بگذارید :