14 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ ۱۰:۵۵:۲۱
کد مطلب:  1065247
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در آیین نمادین نواختن زنگ انقلاب در اهواز:
دانش آموزان وارثـان حماسه انقلاب هستند

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد: دانش آموزان امروز امیدهای آینده و وارثان حماسه انقلاب هستند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، آیت الله محسن حیدری روز شنبه 12 بهمن ماه 98 در آیین نمادین نواختن زنگ انقلاب در مدرسه شاهد رضوان ناحیه یک اهواز گفت: دانش آموزان امروز امیدهای آینده این انقلاب هستند و همان نقشی را دارند که جوانان انقلابی در پدید آوردن انقلاب ایفا کردند و حماسه استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی ایران را رقم زدند. 
 
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: امروز به دوش کشیدن رسالت انقلاب اسلامی وظیفه دانش آموزان است. به خصوص خواهران و دختران عزیز ما که شاهد شجاعت های آنها در به ثمر نشستن انقلاب و دوران دفاع مقدس بودیم. 

آیت الله حیدری با بیان اینکه قشر بانوان از پیشتازان انقلاب و اداره کنندگان این حرکت الهی بودند، افزود: دهه فجر پدیده مبارک و بی نظیری است که به همت زنان و مردان انقلابی ما در تاریخ اسلام تلالو پیدا کرد و تا کنون هیچ حادثه ای به این بزرگی در جهان رخ نداده است.

وی گفت: انقلاب اسلامی همچنان باید به حرکت خود به سمت جلو ادامه دهد و به برکت خون شهدا این مسیر بسیار هموار گشته است. 

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به برکات انقلاب اسلامی در حوزه های مختلف افزود: به برکت انقلاب اسلامی توانستیم قله های علم، دانش، صنعت و پیشرفت را طی کنیم و این انقلاب معادلات جهانی را تحت تاثیر قرار داد و آمریکا که خود را برقدرت جهانی می دانست عقب نشینی کرد و اکنون شاهد افول قدرت های استکباری هستیم. 

وی به شهادت رساندن سردار حاج قاسم سلیمانی را نمونه ای از فروپاشی امریکا و استکبار جهانی دانست و گفت: وقتی که ابرمردی چون سردار سلیمانی پایان داعش در منطقه را اعلام کرد ایشان را ترور کردند اما در حالی که هنوز پیکر مطهر ایشان دفن نشده بود، انتقام خون پاکش را از امریکای جنایتکار گرفتیم و به زودی شاهد خروج حقیرانه آمریکا از منطقه خواهیم بود. 

به اشتراک بگذارید :