14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۸ ۱۴:۰۵:۴۶
کد مطلب:  PIlTx2Fc
با حضور معاون تربیت بدنی وسلامت آموزش و پرورش فارس انجام شد:
آغاز مسابقات فوتسال دانش آموزان پسر فارس در اوز لارستان/ آغاز ثبت نام از کاندیدای انتخاب رئیس هیات ورزش دانش آموزی فارس

معاون تربیت بدنی وسلامت آموزش و پرورش فارس گفت: سیاست معاونت تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش ، مدرسه محوری، دانش آموز محوری و اخلاق محوری است و استان فارس دراین سیاست، مشارکت حداکثری داشه است

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس ، محمد جعفری در آیین افتتاحیه سی و سومین دوره مسابقات فوتسال دانش آموزان پسر دوره اول متوسطه  سراسر فارس، که به میزبانی  منطقه  اوز لارستان  برگزارشد گفت: سیاست معاونت تربیت بدنی و سلامت  وزارت آموزش و پرورش ، مدرسه محوری، دانش آموز محوری و اخلاق محوری است.

وی  افزود: استان فارس دراین سیاست مشارکت حداکثری داشه است.

جعفری در ادامه گفت: درراستای سیاست های وزارت آموزش و پرورش و استقرار فدراسیون ورزش مدارس و هیات های ورزشی در سطح استان ها و شهرستان ها  ، انتخابات  هیات های   ورزشی دانش آموزی فارس نیز درخرداد ماه سال جاری  برگزار می شود.

معاون تربیت بدنی وسلامت  آموزش و پرورش فارس ،زمان ثبت نام  از کاندیدا ی   انتخابات  رئیس هیات  ورزش دانش آموزی فارس  را   از ۸ الی ۱۴ اردیبهشت  ماه اعلام کرد.

جعفری در ادامه با تاکید بر  اینکه"این  مسابقات در راستای تکمیل پروژه المپیاد ورزشی و کانون های ورزشی درون و برون مدرسه ای انجام می شود " افزود : امسال برای اولین بار  مسابقات  رشته های فوتسال و طناب زنی پسران و والیبال و طناب زنی دختران در دو دوره ابتدایی و متوسطه اول برگزار می شود که  مسابقات  دانش آموزان متوسطه اول به صورت مدرسه قهرمانی می باشد.

وی با اعلام اینکه "  تیم قهرمان این دوره از مسابقات به مسابقات کشوری راه می یابد"  خطاب به سرپرستان، مربیان و دانش آموزان گفت:  رفاقت را  در حین رقابت حفظ کنید  و قانونمداری، نوعدوستی، گذشت و صمیمیت را درمیدان رعایت کنید.

رییس آموزش و پرورش منظقه  اوز  نیز در این مراسم از کلیه تیم های شرکت کننده، ادارات ، نهادها ، اشخاص حقیقی و حقوقی ،کارکنان آموزش و پرورش و رسانه ها که در آمادگی شهر اوز برای برگزاری این مسابقات همراهی کردند، تقدیر کرد.

محمد رضا رضایی  ورزش را یکی از ضروریات انسان ها دانست که آموزه های دینی، علمی و پزشکی برآن تاکید دارند.

وی ابراز امیدواری کرد که اوز بتواند میزبان شایسته ای برای دانش آموزان و میهمانان این دوره از رقابت ها  باشد.

گفتنی است ،  سی و سومین دوره مسابقات فوتسال دانش آموزان پسر دوره اول متوسطه  فارس ،با حضور 21 تیم از سراسر استان فارس در قالب سه گروه 4 تیمی و سه  گروه  3 تیمی ، از هشتم تا یازدهم اردیبهشت ماه  95 ،در سالن های مختلف شهر اوز انجام می گردد.

به اشتراک بگذارید :