13 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۱۰ ۱۳:۵۰:۴۷
کد مطلب:  1064285
رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش در آیین افتتاح ۳ آموزشگاه روستایی در شادگان عنوان کرد:
الگوسازی مهمترین کار خیرین موسسه راه ایمان است

رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش گفت: الگوسازی برای دانش آموزان بهترین اقدام خیرین مدرسه ساز و مدرسه دار موسسه راه ایمان است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، خسرو ساکی ظهر امروز پنج شنبه ۱۰ بهمن ماه ۹۸ در آیین افتتاحیه ۳ آموزشگاه روستایی در شهرستان شادگان اظهار کرد: موسسه خیریه راه ایمان تحت نظر مرجع عالی قدر تشیع، آیت الله العظمی سیستانی  تاکنون خدمات گسترده ای به مجموعه تعلیم و تربیت خوزستان داشته است که مدرسه سازی تنها یک مورد از این اقدامات بوده است.

 

وی اضافه کرد: موسسه راه ایمان در حوزه های مدرسه سازی و مدرسه داری به صورت ویژه ظاهر شده است به گونه ای که علاوه بر ساخت فضای آموزشی و تجهیز کامل آن، نیروی انسانی مورد نیاز این فضاهای آموزشی را نیز از میان جوانان تحصیل کرده بومی همان مناطق تامین می کند.

 

ساکی با بیان اینکه ارتقای صلاحیت های حرفه ای معلمان این مدارس نیز یکی از برنامه های خوب موسسه راه ایمان بوده است؛ توضیح داد: معلمان این مدارس بالغ بر ۷۰۰ ساعت دوره آموزشی را سپری کرده اند تا بتوانند بر اساس شاخص های کیفی دانش آموزان این مناطق کم برخودار را آموزش دهند.


رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش در عین حال با اظهار اینکه ترویج الگوهای صحیح رفتاری مهمترین وظیفه نظام تعلیم و تربیت است، خاطرنشان کرد: الگوسازی مهمترین اقدام متولیان موسسه خیریه راه ایمان در راستای ترویج مفاهیم والای تربیتی در بین دانش آموزان است.

 

وی در پایان گفت: امیداوریم اقدامات موسسه خیریه راه ایمان در حوزه تعلیم و تربیت خوزستان زمینه ساز تربیت نسلی انقلابی، فهیم و اندیشمند شود.

به اشتراک بگذارید :