10 شعبان 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ ۱۵:۱۰:۰۰
کد مطلب:  1063633
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان تاکید کرد:
ضرورت درونی کردن آموزه های دینی در بین دانش آموزان

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان در نشست معاونان پرورشی و تربیت بدنی شهرستان­ ها و مناطق آموزش و پرورش استان بر ضرورت درونی کردن آموزه های دینی در بین دانش آموزان تاکید کرد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، نشست معاونان پرورشی و تربیت بدنی شهرستان­ ها و مناطق 24 گانه آموزش و پرورش استان با حضور معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان و روسای ادارات داخلی این حوزه در محل باشگاه فرهنگیان ارومیه برگزار شد.

قدرت اله قاسمی، معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان در این نشست با اشاره به رسالت خطیر مربیان پرورشی و نقش آنها در توسعه و تقویت فعالیت­های تربیتی مدارس افزود: پیشگیری از آسیب­های اجتماعی در بین دانش آموزان با اولویت بندی مسائل مبتلا به جامعه دانش آموزی، ترویج فرهنگ عفاف و حجاب، برگزاری نماز جماعت و مدیریت فعالیت تشکل های دانش آموزی، همیاری و هم افزایی همکاران مدنظر قرار گیرد.

وی افزود: با اجرای ویژه برنامه­های گرامیداشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی و بزرگداشت یاد و خاطره شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی ضمن اطلاع رسانی مناسب در انعکاس فعالیت های شاخص از جمله برگزاری یادواره شهدا، همایش یاوران انقلاب، نام گذاری یکی از پروژه های تازه تأسیس و یا مدارس به نام سردار شهید سلیمانی، از ظرفیت تشکل های بسیج دانش آموزی و سایر تشکل های قانونی و شوراهای دانش آموزی در اجرای برنامه ها استفاده شود.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش وپرورش استان با تأکید بر ضرورت درونی کردن آموزه های دینی تصریح کرد: توانمندسازی مدیران و همکاران از طریق برگزاری کارگاه ها و کانون های فرهنگی موجب تقویت و افزایش انگیزه نیروهای پرورشی در ارتقای فعالیت ها می شود.

در این نشست هر یک از روسای داخلی ادارت تحت تصدی نسبت به تشریح برنامه ها و تبیین انتظارات خویش پرداختند. اجرای طرح یاری گران زندگی، توانمندسازی بر بنیاد شرکت در جشنواره ابلاغی امور تربیتی، نحوه اجرای برنامه های گرامیداشت ایام الله دهه فجر و فعالیت های حوزه عفاف و حجاب، عدم تخلف در اجرای اردوهای دانش آموزی، انتخابات مجلس دانش آموزی، همایش دانش آموزی یاوران انقلاب و ارائه گزارش مستند شاخص های ارزیابی عملکرد  از اهم موارد موارد مطرح شده در این جلسه بود.

به اشتراک بگذارید :