18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۸ ۱۳:۰۳:۵۵
کد مطلب:  EhL46DlT
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش مازندران خبر داد:
راهیابی 100 اثر جشنواره نوجوان سالم به مرحله کشوری

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش مازندران از راهیابی 100 اثر جشنواره «نوجوان سالم» استان به مرحله کشوری خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران ،سیدعلی ساداتی در آیین اختتامیه پنجمین جشنواره نوجوان سالم استان مازندران در باشگاه فرهنگیان ساری با اشاره به ارسال بیش از یک هزار و 970 اثر به دبیرخانه این جشنواره اظهار كرد: این درحالی است که تعداد آثار در مرحله درون مدرسه‌ای به مراتب بیشتر از این تعداد بوده است.

وی با اشاره به گروه‌های شرکت کننده در پنجمین جشنواره نوجوان سالم استان مازندران گفت: دانش آموزان محور برگزاری جشنواره نوجوان سالم هستند؛ اما در کنار آنان، بخش‌های فرهنگیان، والدین و مدارس نیز برای مسابقات نوجوان سالم پیش بینی شده است.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش مازندران با اشاره به تعداد افراد برگزیده در این جشنواره افزود: در مجموع از 150 صاحب اثر راه یافته به مرحله نهایی استانی پنجمین جشنواره نوجوان سالم استان مازندران تقدیر شد.

ساداتی گفت: 197 اثر در یازده رشته از مرحله شهرستانی به مرحله استانی راه یافته و مورد ارزیابی داوران در رشته‌های مختلف قرار گرفته است.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش مازندران ادامه داد: پس از بررسی آثار در مرحله استانی 100 اثر برتر برگزیده انتخاب و به مرحله کشوری راه یافتند.

وی عنوان کرد: در بخش دانش آموزی و در مقطع ابتدایی 20 نفر و در دیگر مقاطع تحصیلی نیز نفرات برتر در هر رشته مورد تقدیر قرار گرفتند.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش مازندران با اشاره به برگزاری مرحله کشوری جشنوراه نوجوان سالم، از راهیابی 100نفر برگزیده هر رشته در استان مازندران به این مرحله خبر داد و افزود: صاحبان آثار برتر در هر رشته به مسابقات کشوری که تا پایان سال جاری تحصیلی برگزار می‌شود اعزام خواهند شد.

 

به اشتراک بگذارید :