14 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ ۱۴:۱۴:۴۹
کد مطلب:  1062769
بازدید مدیر کل آموزش و پرورش استان از روند مصاحبه پذیرفته شدگان استخدام پیمانی

مدیر کل و معاون برنامه ریزی، پژوهش ونیروی انسانی آموزش و پرورش آذربایجان غربی از روند مراحل بررسی مدارک، مستندات، مصاحبه و معاینه پزشکی داوطلبان آزمون استخدامی ماده ۲۸ سال ۹۷بازدید کردند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، پیش از ظهر امروز، مدیرکل و معاون پژوهش و برنامه‌ریزی آموزش و پرورش استان از فرآیند مصاحبه آزمون استخدامی ماده ۲۸ در محل دانشگاه فرهنگیان علامه طباطبائی و شهید رجائی ارومیه بازدید کردند.

«ابراهیم محمدی» مدیرکل آموزش و پرورش استان یز با بیان اینکه جامعه فرهنگیان مورد اعتمادترین قشر در بین عموم مردم است؛ اظهار داشت: آموزش و پرورش در کلیه ابعاد توسعه نقش بسزایی دارد.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: رعایت قانون و مقررات در فرآیند مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی فصل الخطاب است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بر رعایت حقوق مصاحبه شوندگان تاکید و از عوامل اجرایی خواست با رعایت قوانین و ضوابط نسبت به انجام امورات مصاحبه اهتمام داشته باشند.

«بهزاد باقرزاده»معاون پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش استان نیز گفت: به منظور جبران بخشی از کمبود نیروی انسانی و بر اساس مجوز مربوط،  وزارت آموزش و پرورش تعداد 12هزار نفر به انضمام 4هزار نفر از واجدین شرایط را از طریق برگزاری آزمون استخدامی  ( ماده 28 ) در سال تحصیلی 1400-1399 جذب می شود که از این تعداد 669 نفر سهمیه استان آذربایجان غربی می باشد.

به اشتراک بگذارید :