24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ ۱۲:۴۶:۵۷
کد مطلب:  1062338
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران خبر داد؛
طرح لاله‌های روشن در 5 هزار و 539 واحد آموزشی شهرستان‌های استان تهران برگزار می‌شود

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از برگزاری طرح لاله‌های روشن در 5 هزار و 539 واحد آموزشی در روز 16 بهمن امسال خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، محمد صیدلو گفت: تمامی تلاش خود را انجام می‌دهیم تا این طرح ملی را برای دانش‌آموزان تشریح کنیم و از رشادت‌های عزیزانی که مشق فداکاری  و ایثارکردند یاد کنیم.

صیدلو با بیان اینکه این برنامه از 8 آبان همزمان با روز شهادت شهیدفهمیده آغاز شده و تا 22 اسفند روز شهید ادامه دارد افزود: برای اجرای طرح ملی لاله‌های روشن 40 هزار واحد آموزشی، 40 هزار برنامه ویژه و یادواره برگزار می‌کنند و از خانواده‌های 40 هزار شهید تقدیر خواهد شد.

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران با اشاره به برگزاری طرح ملی لاله‌های روشن در 16 بهمن در 5 هزار و 539 واحد آموزشی استان گفت: «اجرای این برنامه برعهده دانش‌آموزان، شورای دانش‌آموزی و تشکل‌های دانش‌آموزی است تا دانش‌آموزان و اولیای آنان بیشتر با خانواده‌های شهدا آشنا شوند.

صیدلو در پایان اشاره کرد: با توجه به اینکه برگزاری این طرح با ایام اربعین شهادت سردار سلیمانی تقارن دارد، شایسته است بصورت ویژه درباره این شهید بزرگوار نیز برنامه‌ریزی شایسته صورت پذیرد.

به اشتراک بگذارید :