20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ ۱۲:۳۶:۴۹
کد مطلب:  1062317
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در ستاد برگزاری مراسم دهه فجر اعلام کرد؛
شعار محوری دهه فجر امسال" انقلاب اسلامی، زنده و پویا در پرتو ولایتمداری، جهاد و مقاومت" است

معاون پرورشی و فرهنگی با اشاره به اینکه در آستانه چهل و یکمین سال انقلاب اسلامی و نخستین سال از دهه پنجم انقلاب قرار داریم، شعار محوری دهه فجر امسال "انقلاب اسلامی، زنده و پویا در پرتو ولایتمداری، جهاد و مقاومت" است.

به گزارش ااداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، سید مجتبی هاشمی گفت:  در سال جاری ضمن تاکید بر اجرای برنامه‌های گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی، بیان نقش الگویی- تربیتی شهیدسردار حاج قاسم سلیمانی و تقارن اربعین شهادت آن سردار سرافراز با یوم ا... 22 بهمن در اولویت برنامه‌ها قرار دارد.

وی همچنین برگزاری یادواره شهدای دانش‌آموز و فرهنگی(لاله­های روشن) ، اجرای برنامه‌های فرهنگی و تربیتی متناسب توسط مناطق 21گانه شهرستان‌های استان را از جمله برنامه‌ها برشمرد و افزود:. محورهای مورد توجه در راستای اجرای برنامه های دهه فجر، مبتنی بر بیانیه گام دوم انقلاب بوده و روزهای این ایام با این محور نامگذاری شده است.

هاشمی در پایان گفت: روز 22 بهمن امسال به نام " حماسه حضور، عظمت ملت، تکریم سردار دل ها" نامگذاری شده است که انتظار داریم شاهد باشکوه­ترین مراسم در راهپیمایی 22 بهمن و گرامیداشت اربعین شهادت شهید سردار حاج قاسم سلیمانی باشیم.

به اشتراک بگذارید :