13 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ ۱۲:۰۳:۱۹
کد مطلب:  1062218
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در گردهمایی معاونین پرورشی و تربیت بدنی استان خوزستان:
همسرایی 1 هزار و 357 دانش آموز خوزستانی در اجرای سرود همگانی دهه فجر

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان اظهار کرد: سرود همگانی دهه فجر با شرکت 1 هزار و 357 دانش آموز خوزستانی اجرا می شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، کورش مودت روز سه شنبه 8 بهمن ما 98 در گردهمایی معاونین پرورشی و تربیت بدنی استان خوزستان که با موضوع گرامیداشت ایام الله دهه فجر و گرامیداشت هفته تربیت اسلامی برگزار شد، گفت: برنامه های دهه فجر باید به صورتی باشد که  مدارس به نمادی برای گرامیداشت دهه مبارک فجر و پیروزی شکوهمندانه جمهوری اسلامی ایران تبدیل شوند.

 

وی اجرای سرود توسط دانش آموزان خوزستانی را یکی از برنامه های مهم دهه فجر عنوان کرد و گفت: سرود همگانی با شرکت 1 هزار و 357 دانش آموز خوزستانی در دهه فجر اجرا می شود.

 

مودت حضور پررنگ فرهنگیان و دانش آموزان را پشتوانه ای ارزشمند برای نظام جمهوری اسلامی دانست و اضافه کرد: دهه فجر امسال از حساسیت زیادی برخوردار است به همین دلیل انجام برنامه های پرشور و برگزاری مسابقات و فعالیت های دانش آموزی گوناگونی در این دهه پیش بینی شده است.

 

مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان گفت: روز ۲۲بهمن به دلیل همزمانی با چهلمین روز از شهادت سردار سلیمانی روزی مهم و استراتژیک است و عموم مردم، فرهنگیان و دانش آموزان برای اعلام انزجار از استکبار جهانی باید در راهپیمایی 22 بهمن حضوری فعال داشته باشند.

 

وی تاکید کرد: برای انجام سخنرانی های دهه فجر در مدارس باید از افراد صاحب اندیشه، علمی و صاحب فن دعوت شود تا رویداد انقلاب بزرگ اسلامی را به خوبی به دانش آموزان معرفی کنند.

 

مودت با بیان اینکه نظام آموزش و پرورش بر مسائل تربیتی تاکید جدی دارد، گفت: اجرای سند تحول بنیادین  از اولویت های نظام تعلیم و تربیت است و مجموعه معاونین پرورشی و فرهنگی در سطح استان خوزستان باید اقدامات اساسی برای تحقق اهداف سند تحول بنیادین را در دستور کار داشته باشند.

 

گفتنی است؛ دهه فجر 98 با شعار "انقلاب اسلامی ، زنده و پویا در پرتو ولایتمداری ، جهاد و مقاومت" برگزار می شود.

به اشتراک بگذارید :