13 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ ۱۱:۲۲:۲۰
کد مطلب:  1062098
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در گفت و گو با روابط عمومی:
برگزاری دهه فجر با شعار "انقلاب اسلامی ، زنده و پویا در پرتو ولایتمداری ، جهاد و مقاومت"

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان از برگزاری دهه فجر 98 با شعار "انقلاب اسلامی ، زنده و پویا در پرتو ولایتمداری ، جهاد و مقاومت" خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، کورش مودت روز سه شنبه 8 بهمن ماه 98 در گفت و گو با روابط عمومی با تاکید بر لزوم پرشور برگزار شدن ایام دهه فجر گفت: دهه مبارک فجر 98 با شعار "انقلاب اسلامی ، زنده و پویا در پرتو ولایتمداری ، جهاد و مقاومت" برگزار می شود.

 

وی افزود: دوازدهم بهمن ماه که مصادف با بازگشت پیروزمندانه حضرت امام (ره) به وطن است با عنوان «ولایتمداری ، انقلاب گری ، پیوند ناگسستنی امت و امام» و سیزدهم و چهاردهم بهمن ماه نیز با عناوین «تفکر دینی ، فرهنگ و هنر انقلابی ، تمدن نوین اسلامی» و «جوان انقلابی ، جهاد علمی ، امید آفرینی» نامگذاری شده است.

 

مودت خاطرنشان کرد: «مدیریت جهادی ، اقتصاد مقاومتی ، رونق تولید»، «سبک زندگی ایرانی اسلامی ، اعتلای منزلت زن ، تحکیم خانواده»، «معنویت ، ایثار ، شهادت»، «قرآن و عترت ، وحدت اسلامی ، آمادگی برای طلوع خورشید ولایت عظمی (عج) »، «امنیت پایدار ، بازدارندگی ، پاسداری از انقلاب اسلامی» و «مردم سالاری دینی ، عدالت اجتماعی ، مبارزه با فساد» از عناوین دیگر روزهای دهه مبارک فجر 98 است.

 

وی همچنین یادآور شد: بیست و یکم و بیست و دوم بهمن ماه نیز با عناوین «جهاد ، مقاومت ، استکبارستیزی» و «حماسه حضور ، عظمت ملت ، تکریم سردار دل ها» برگزار می شود.

 

مودت خاطرنشان کرد: روز بیست و دوم بهمن ماه 98 همزمان با چهلمین روز شهادت سردار بزرگ و پر افتخار اسلام حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش است و ملت شهید پرور ایران اسلامی با حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن ماه بلند تر از همیشه فریاد استکبار ستیزی و مرگ بر آمریکا سر می دهند.

 

به اشتراک بگذارید :