10 شعبان 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ ۱۰:۵۴:۰۹
کد مطلب:  1062026
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در گردهمایی کارشناس مسئولان خدمات و پشتیبانی و کارشناسان تغذیه و شیر مناطق استان خوزستان:
لزوم نظارت جدی بر واحد های بهداشتی توزیع کننده شیر مدارس / تامین هزینه ایاب ذهاب دانش آموزان روستایی از محل اعتبارات دهیاری ها

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان اظهار کرد: واحد های بهداشتی توزیع کننده شیر مدارس باید مورد نظارت جدی صورت قرار بگیرند. در شورای آموزش وپرورش استان خوزستان مصوب شد که هزینه ایاب ذهاب دانش آموزان روستایی از محل اعتبارات دهیاری ها تامین شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، کورش مودت روز سه شنبه 8 بهمن ماه 98 در گردهمایی کارشناس مسئولان خدمات و پشتیبانی و کارشناسان تغذیه و شیر مناطق استان خوزستان با برشمردن اهمیت های توزیع شیر در مدارس گفت: با اجرای طرح توزیع رایگان شیر در مدارس بیش از ۸۶۰ هزار دانش آموز تحت پوشش این طرح قرار گرفتند.

 

وی با تاکید بر لزوم نظارت جدی بر واحد های بهداشتی توزیع کننده شیر مدارس گفت: نسل جدید از نظر قامت و توانایی جسمی نسبت به نسل های گذشته با افت رو به رو شده است و مصرف شیر نقش مهمی در سلامت و ارتقای شاخص های بهداشتی در دانش آموزان دارد.

 

مودت در عین حال با بیان اینکه برق مدارس نباید توسط شرکت های برق منطقه ای قطع شود، گفت: در شورای آموزش و پرورش مصوب می کنیم که نباید آب و برق مدارس توسط دستگاه های خدمات رسان در حوزه آب و برق قطع شود البته مدارس نیز باید الگوی مصرف آب و برق را رعایت کنند.  

 

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان همچنین با اشاره به لزوم تامین هزینه ایاب ذهاب دانش آموزان روستایی گفت: در شورای آموزش وپرورش استان خوزستان مصوب شد که هزینه ایاب ذهاب دانش آموزان روستایی و کم برخوردار از محل اعتبارات دهیاری ها تامین شود.

 

به اشتراک بگذارید :