21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ ۱۵:۲۴:۵۶
کد مطلب:  1058237
نشست راهبردی مدیر کل با همکاران حوزه معاونت پژوهش و برنامه‌ریزی اداره کل آموزش وپرورش شهرستان‌های استان تهران

در راستای ارتباط نزدیک حوزه‌های مختلف اداری با مدیریت آموزش و پرورش، اولین نشست راهبردی مدیر کل با همکاران حوزه معاونت پژوهش و برنامه‌ریزی اداره کل آموزش وپرورش شهرستان‌های استان تهران برگزار شد.

به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران ، اولین نشست صمیمی مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با کارشناس مسئولان و کارشناسان حوزه معاونت پژوهش ، توسعه و مدیریت منابع انسانی در دفتر این معاونت برگزار شد.

محمد صیدلو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ضمن تشکراز زحمات کارشناسان این حوزه اظهار داشت: این نشست صمیمی در راستای اجرای تریبون سکوت در جهت تعامل و هم‌اندیشی بیشتر و نزدیکتر با کارمندان معاونت‌های اداره کل در نظر گرفته شده است.

وی با بیان سوال " اگر مدیر کل بودید چه می کردید ؟ " خواستار ارتباط صمیمانه ، ارائه نظرات ، پیشنهادات و انتقادات با هدف هم افزایی و تعالی سازمان شد، و افزود: یک سازمان برای رسیدن به نقطه مطلوب نیازمند کارمندانی است که با تعلق خاطر ، استفاده از تخصص و دانش حرفه‌ای در جهت نیل به هدف واحد که همانا اعتلای آموزش و پرورش و تربیت آینده سازان این مرز و بوم است، تلاش کرده و پاسخگوی نیاز مخاطبان خواهند بود.

شایان ذکر است نمایندگان حوزه‌های مختلف معاونت پژوهش ، توسعه و مدیریت منابع انسانی به ارائه نظرات ، پیشنهادات پرداختند. 

به اشتراک بگذارید :