18 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۸ ۰۸:۲۵:۳۵
کد مطلب:  yL9T3U3A
معاون آموزش ابتدایی قزوین:
ششمین جشنواره جابربن حیان با شرکت 47614 دانش آموز ابتدایی به کار خود پایان داد

نمایشگاه استانی ششمین جشنواره جابربن حیان ویژه دانش اموزان دوره ابتدایی برگزار شد

رضا طاهرخانی معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین با اشاره به برگزاری ششمین جشنواره جابربن حیان گفت: آموزش ابتدایی استان در راستای ماموریت خود مبنی بر ایجاد زمینه یادگیری لذت بخش و پایدار برای دانش آموزان در جهت دستیابی به اهداف دوره ابتدایی در ساحت های مورد تاکید سند تحول بنیادین و توصیه های مجامع علمی، آموزشی و فرهنگی جهانی، طرح پروژه های علمی را تحت عنوان جشنواره جابربن حیان در مدارس ابتدایی استان قزوین اجرا نمود.

وی افزود: جشنواره جابربن حيان (پروژه هاي علمي دانش آموزان) در دوره ابتدايي و با شركت 47 هزار و 614 نفر دانش آموز پايه اول تا ششم ابتدايي در سطح آموزشگاهي، منطقه اي و استاني برگزار گرديد.

معاون آموزش ابتدایی استان خاطر نشان کرد: مرحله استاني جشنواره جابربن حيان در سالن ورزشی شقایق اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین با حضور دانش آموزان صاحب اثر برگزار شد، در اين جشنواره 316 نفر به مرحله استاني راه پيدا نمودند و 143 نفر به نمايندگي از كارهاي گروهي، پروژه هاي خود را به معرض نمايش گذاشتند.

رضا طاهرخانی معاون آموزش ابتدايي استان تصریح کرد: از ابتداي آغاز سال تحصیلی فعالیت جشنواره جابربن حیان در مدارس ابتدایی آغاز گردید و در مراحل آموزشگاهی، منطقه ای و استانی برگزار شد.

گفتنی است مسئولین با حضور در نمایشگاه از فعاليت دانش آموزان و از كليه آثار آنها بازديد و به توضيحات آنها توجه نمودند. همچنین این نمایشگاه با استقبال خوب فرهنگیان، مسئولین، کارشناسان ،دانش آموزان و اولیای گرامی قرار گرفت. در مراسم اختتاميه به كليه دانش آموزان شركت كننده تقديرنامه و تندیس جشنواره اهدا گرديد.

به اشتراک بگذارید :