26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۸ ۱۵:۲۰:۰۰
کد مطلب:  d7ADmbGw
علیرضا کمرئی مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
جشنواره قلم ویژه آموزش از راه دور تا 20 خردادماه تمدید شد

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از برگزاری نخستین جشنواره قلم ویژه آموزش از راه دور با عنوان اموزش از راه دور ، آموزش آسان ، با کیفیت ، همیشه ، همه جا و برای همه در سطح مدارس آموزش از راه دور شهرستان های استان تهران خبر داد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در این باره گفت : سازمان مدارس غیر دولتی و توسعه مشارکت های مردمی وزارت آموزش و پرورش در جهت کیفیت بخشی فعالیت های آموزشی خود اقدام به برگزاری نخستین جشنواره قلم ویزه آموزش از راه دور کرده است که این اداره کل برابر دستورالعمل وزارتی اعلام فراخوان کرد .

وی افزود : این جشنواره در سه سطح مدرسه ، استان و کشور و در سه بخش دانش آموزی ، معلمان و اولیای دانش آموزان برگزار می شود .

کمرئی تقویت نگاه عدالت محور ، گسترش و تعمیق خلاقیت و نوآوری و بهره مندی هوشمندانه از فناوری های نوین در جهت تحقق بخش هایی از اهداف سند تحول بنیادین خواند و گفت : تنویر افکار عمومی و آشنا نمودن آحاد جامعه با خدمات آموزش و پرورش مدارس اموزش از راه دور ، از چشم انداز نخستین جشنواره قلم می شود یاد کرد .

مدیر کل اموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ضمن تشریح بخش های مختلف جشنواره قلم اظهار داشت : اطلاعات و جزییات جشنواره قلم در سامانه jp.dei.medu.ir در دسترس علاقه مندان است .

وی اضافه کرد : بخش خاطه نگاری و ثبت تجربیات ارزنده از جمله طرح های اجرایی ضمیمه جشنواره قلم است که در کنار بخش های دانش آموزی ، معلمان و خانواده مورد ارزیابی قرار می گیرد .

وی در پایان گفت : نخستین جشنواره قلم با محورهای خدمات ،کشاورزی و صنایع ویژه دانش آموزان و تولید محتوای الکترونیکی ویژه معلمان برگزار می شود .

به اشتراک بگذارید :