13 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ ۱۰:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1054955
ویژه برنامه های ایام الله دهه فجر در مدارس غیردولتی شهرستان ارومیه برگزار می شود

جلسه هماهنگی بزرگداشت مراسم ایام الله دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی مدارس غیردولتی شهرستان ارومیه برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، جلسه هماهنگی برای بزرگداشت باشکوه  دهه فجر با حضور رییس اداره مشارکتهای مردمی و تنی چند از موسسان مدارس غردولتی شهرستان ارومیه در محل سالن جلسات شماره دو اداره کل آموزش و پرورش استان برگزارشد .

در این جلسه محمد شیرعلی زاده، رییس اداره مشارکتهای مردمی و مدارس غیردولتی آموزش و پرورش استانبا اشاره به حضور همیشه در صحنه مدارس غیردولتی در برگزاری مراسمات و مناسبتهای انقلابی و مذهبی، حضور فعال مدارس عیردولتی در مراسم ایام الله دهه فجر و تبیین اهداف و دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی در بین دانش آموزان مدارس غیردولتی را وظیفه نسل انقلابی مسوولین مدارس غیردولتی در انتقال سینه به سینه این اهداف و آرمان ها دانست.

در ادامه هر یک از موسسان مدارس غیردولتی حاضر در جلسه به شرح مراسمات برنامه ریزی شده  برای بزرگداشت ایام الله دهه فجر در مدارس خود و نمونه فعالیت های شاخص سالیان گذشته پرداختند و پیشنهادات خود برای بزرگداشت هرچه باشکوه تر این مراسم را ارائه کردند .

در انتها اعضا با جمع بندی نظرات حاضرین، ضمن همراهی با مراسمات روزشمار دهه فجر به اتفاق آرای بر اعطای بخشی از درآمد موسسات خود و هزینه های برگزاری مراسم ایام الله دهه فجر برای کمک به سیلزدگان استان سیستان و بلوچستان در قالب همیاری در بازسازی مدارس تخریب شده این استان توافق کردند.

 

به اشتراک بگذارید :