18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۷ ۱۴:۱۸:۲۹
کد مطلب:  IIenMCQH
رئیس اداره آموزش و پرورش نوشهر:
دانش‌آموزان نوشهری عضو مجمع خیران مدرسه‌ساز شدند

رئیس اداره آموزش و پرورش نوشهر گفت: دانش‌آموزان یکی از مدارس متوسطه اول عضو مجمع خیران مدرسه‌ساز این شهرستان شدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران، نورالدین کوچ‌پیده در حاشیه افتتاح نمایشگاه آثار هنرجویان هنرستان دخترانه هاجر نوشهر با اشاره به برنامه‌های هفته معلم شهرستان نوشهر اظهار کرد: در هفته گرامیداشت مقام معلم برنامه‌های متنوع و جامعی برگزار می‌شود که تمامی معلمان نوشهر و شاید همراه با معلمان شهرستان چالوس حضور دارند.

وی با بیان اینکه تا با هماهنگی مقامات استانی و شهرستانی محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور برنامه هفته معلم نوشهر می‌شود، افزود: در هفته معلم امسال از 20 معلم نمونه قدردانی می‌شود.

رئیس اداره آموزش و پرورش نوشهر با اشاره به اینکه برای نخستین‌بار در شهرستان دانش‌آموزان یکی از مدارس متوسطه اول عضو مجمع خیران مدرسه‌ساز این شهرستان شدند، ادامه داد: در این مجمع تمامی دانش‌آموزان مدرسه با هدایای نقدی خود در این کار خداپسندانه مشارکت دارند و مطمئنا این طرح الگویی برای سایر مدارس است.

کوچ‌پیده در ادامه به نمایشگاه 50 اثر نگارگری، گرافیک، نقشه‌کشی، سفال، کوزه و.... از هنرجویان هنرستان دخترانه هاجر نوشهر که در نگارخانه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نوشهر برپا شد، اشاره کرد و افزود: این نمایشگاه تا دوازدهم اردیبهشت دایر و بازدید عموم آزاد است.

 

 

به اشتراک بگذارید :