10 شعبان 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ ۱۳:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1053425
طرح «سیل مهربانی همکلاسی‌ها» برای کمک به سیل زدگان سیستان و بلوچستان در مدارس آذربایجان غربی برگزار شد

دانش آموزان و جامعه آموزش و پرورس سراسر استان آذربایجان غربی در قالب طرح «سیل مهربانی همکلاسی‌۲» به یاری مردم و دانش آموزان مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان شتافتند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، قدرت الله قاسمی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش آذربایجان غربی در آیین نمادین استانی طرح «سیل مهربانی همکلاسی‌۲» که در مدرسه معنوی ناحیه 2 ارومیه برگزار شد؛ در رابطه با اهداف این برنامه اظهار داشت: ترویج فرهنگ هم نوعی، کمک به دیگران و آموزش زندگی برای دانش‌آموزان و استفاده از ظرفیت جامعه بزرگ آموزش و پرورش و تشکل های دانش آموزی از جمله اهداف برگزاری این طرح است.

قاسمی گفت: امروز دیگر آموزش صرف مطالب علمی مورد هدف آموزش و پرورش نیست و مدرسه ای که زندگی کردن را به دانش آموزان آموزش دهد از نظر آموزش و پرورش مدرسه کامل و مطلوب است.

وی ادامه داد: طرح سیل مهربانی همکلاسی ها 2 به همت سازمان دانش آموزی برای کمک به سیل زدگان سیستان و بلوچستانی در حال برگزاری است و همه مدارس کشور و به تبع آن همه مدارس استان به نحوی درگیر این مهم هستند تا کمک های نقدی خود را به مردم و به خصوص دانش آموزان سیل زده آن منطقه جمع آوری و ارسال نمایند.

به گفته قاسمی در طرح سیل مهربانی همکلاسی ها 1 که در اردیبهشت سال جاری برگزار شد، دانش آموزان استان آذربایجان غربی 12 میلیارد ریال برای سیل زدگان مناطق غربی و جنوب غربی کشور جمع آوری و اهدا کرده بودند.

 

به اشتراک بگذارید :