20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ ۱۲:۵۵:۵۱
کد مطلب:  1053248
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران:
حوادث طبیعی موجب سنجش نوع‌دوستی انسان‌هاست

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در بدرقه کاروان سیل مهربانی شهرستان‌های استان تهران که در کهریزک برگزار شد، کمک به هم‌نوع را یکی از ابزارهای سنجش انسانیت دانست. 

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمد صیدلو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران با حضور در جمع دانش‌آموزان و اهمیت کمک‌های آنان به هموطنان سیل‌زده گفت:  اتفاقاتی که اطرافمان می‌افتد سبب سنجش ما می‌شود تا متوجه شویم چقدر حساس هستیم و احساس مسولیت می‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه ما در دنیایی  زندگی می‌کنیم که  تنها می‌توانیم بخشی از آن را مدیریت کنیم، اظهار داشت: شما  دانش‌آموزان به عنوان آینده‌سازان این مرز و بوم باید به گونه‌ای توسعه‌ یافته تربیت شوید تا بتوانید آن بخشی که اتفاقات زندگی را می‌سازد به خوبی مدیریت کنید.

صیدلو با تاکید بر اینکه باید برای آبادانی کشور نگاه صد ساله داشت، تصریح کرد: باید توجه کنیم  که با حوادث و قوانین طبیعت خودمان را همراه و هماهنگ سازیم و با مدیریت حوادث از پیشرفت  بسیاری از آسیب ها جلوگیری نماییم.

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: شما دانش‌آموزان عزیز با این عمل انسان دوستانه خود امروز تمرین می‌کنید که چگونه زنان و مردان بزرگی برای آینده باشید و در راه آبادانی و توسعه کشور تلاش کنید.

به اشتراک بگذارید :