19 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۷ ۱۲:۰۸:۳۴
کد مطلب:  zVqszhv4
با حضور مسوولین آموزش و پرورش استان تشکیل شد
همایش دو روزه ی مدیران و روسای ادارات آموزش و پرورش استان اصفهان

همایش دو روزه ی مدیران آموزش و پرورش استان اصفهان با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان، معاونین اداره کل و روسای ادارات آموزش و پرورش شهرستان ها ، نواحی و مناطق استان اصفهان و به میزبانی منطقه ی بن رود برگزار گردید. این برنامه از عصر روز یک شنبه 5/9/95 و با حضور مدیران در گلزار شهدای شهر ورزنه و تجدید میثاق با این شهیدان گرانقدر آغاز شد.

همایش دو روزه ی مدیران آموزش و پرورش استان اصفهان با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان، معاونین اداره کل و روسای ادارات آموزش و پرورش شهرستان ها ، نواحی و مناطق استان اصفهان و به میزبانی منطقه ی بن رود برگزار گردید.

این برنامه از عصر روز یک شنبه 5/9/95 و با حضور مدیران در گلزار شهدای شهر ورزنه و تجدید میثاق با این شهیدان گرانقدر آغاز شد.

در ادامه ی برنامه مسوولین با حضور در سایت تفریحی واحه ی شهر ورزنه ضمن استفاده از برنامه های تدارک دیده شده ، ساعاتی را در دل کویر سپری کردند. از جمله برنامه های اجرا شده در ای زمان می توان به اجرای گروه سرود دانش آموزی با لباس محلی،پذیرایی در سفره خانه ی سنتی سایت تفریحی واحه ، استفاده از برنامه های سافاری ، شتر سواری، زیپ لاین و موتور سواری اشاره کرد.

در قسمتی دیگر از برنامه آقای خلیلی ، راهنمای گردشگری شهر ورزنه، ضمن بیان نکاتی پیرامون کویر و طبیعت کویری در زمینه ی تمدن 5000 ساله ی مدفون در تپه های ماسه ای شهر ورزنه اطلاعاتی را در اختیار مدیران محترم قرار داد.

پس از اقامه ی نماز جماعت مغرب و عشا در در طبیعتو زیارت امامزاده میر زین العابدین شهر ورزنه و صرف شام، برنامه ی پایانی روز اول ، بازدید از کبوتر خانه ی شهر ورزنه بود.

صبح روز دوم روسا و مدیران آموزش و پرورش استان ضمن بازدید از کمپ های گردشگری آسیاب شتر و گاو چاه در محل جلسه حضور یافتند.

برنامه های روز دوم با ایراد سخنان مدیر کل محترم آموزش و پرورش استان اصفهان ، معاونین ، تعدادی از روسای ادارات اداره کل و جمعی از روسای آموزش  و پرورش شهرستانها ، نواحی و مناطق استان ادامه یافت. لازم به ذکر است که در خلال برنامه های روز دوم ، افتتاح نمازخانه ی آموزشگاه ارسطویی روستای جندان نیز به دست مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان صورت گرفت. 

 

به اشتراک بگذارید :