18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۷ ۱۱:۳۶:۱۵
کد مطلب:  rynhZGv6
باحضور رئیس اداره مرکز راهنمایی و مشاوره خانواده وزارت آموزش وپرورش:
افتتاح مرکز مشاوره خانواده آموزش وپرورش ناحیه یک ساری

مرکز مشاوره خانواده آموزش وپرورش ناحیه یک ساری با حضور ریاست محترم اداره مرکز راهنمایی و مشاوره خانواده وزارت آموزش وپرورش شروع به کار کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران، مرکز مشاوره خانواده آموزش وپرورش ناحیه یک ساری با حضور ریاست محترم اداره مرکز راهنمایی و مشاوره خانواده وزارت آموزش وپرورش، سهرابی ریاست اداره حراست آموزش و پرورش مازندران و هیات همراه ،حامد دیانی رئیس آموزش  و پرورش ناحیه یک ساری و معاونین شروع به کار کرد. 

بهزاد دهنوی  گفت: در سال 1372 برای اولین بار در کشور مرکز راهنمایی و مشاوره خانواده در نظام آموزش و پرورش احداث شد که تا کنون تعداد 246 مرکز در کشور در حال فعالیت هستند.

رئیس اداره مراکز راهنمایی و مشاوره خانواده وزارت آموزش و پرورش خاطر نشان کرد: هر انسانی در طول زندگی خود نیاز به راهنمایی و مشورت گرفتن از اهل فن و بزرگان همان کار دارد به خصوص در آموزش و پرورش ویا نظام تعلیم و تربیت که سر کارش با انسان ، و تربیت یک نسل برای آینده ایران اسلامی است .

وی در ادامه با بیام اینکه علاوه بر دانش آموزان ، اولیای آنان نیز باید در مسیر مشاوره همراه شوند تصریح کرد: خانواده به عنوان اولین نظام آموزش تربیتی هر فرد باید به ابزار های خاص تربیتی و مشاوره ای تجهیز شود تا بتواند افرادی که مورد قبول جامعه هستند به کشور تحویل دهد.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :