18 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۷ ۱۱:۳۶:۳۷
کد مطلب:  Rp52ofUR
به مناسبت هفته معلم
همایش پیاده ‌روی فرهنگیان استان قزوین برگزار می‌شود

عین اله صادقی معاون تربیت بدنی و سلامت قزوین گفت: همایش پیاده‌ روی فرهنگیان به مناسبت هفته معلم در استان برگزار می‌شود.

عین اله صادقی با اشاره به برنامه‌ های هفته معلم اظهار داشت: همایش پیاده‌روی فرهنگیان در روز جمعه 10 اردیبهشت ماه به مناسبت هفته معلم در استان قزوین برگزار می‌شود.

وی افزود: همایش پیاده روی از تالار شهر ، روبروی دانشگاه آزاد بارجین به سمت تپه نورالشهداء بوستان فدک رأس ساعت 8 لغایت 11 صبح با حضور فرهنگیان و مسئولین برگزار خواهد شد.

معاون تربیت بدنی و سلامت استان خاطر نشان کرد: تقدیر از زحمات معلمان و نهادینه کردن جایگاه آنان در جامعه از جمله امور مهمی است که نه تنها آموزش و پرورش بلکه سایر دستگاه‌ های استان باید در هفته گرامیداشت مقام معلم مد نظر قرار دهند.

صادقی تصریح کرد: تجلیل از دانش آموزان مدال آور مسابقات کشوری نیز از دیگر برنامه هایی است که در استان برگزار خواهد شد و بالغ بر 300 دانش آموز مورد تقدیر و تشویق قرار خواهد گرفت.

معاون تربیت بدنی و سلامت قزوین اضافه کرد: همایش تجلیل از دانش آموزان مدال آور روز پنج شنبه 9 اردیبهشت ماه از ساعت 8 الی 11 در سالن کوثر برگزار می شود.

ایشان در ادامه گفت: تقدیر از تلاشگران عرصه تعلیم و تربیت نباید به هفته معلم محدود شود بلکه این امر باید همواره در دستور کار بوده چرا که معلمان وظیفه خطیر تعلیم و تربیت نسل جوان و آینده ‌سازان کشور را بر عهده دارند.

گفتنی است شرکت در نماز جمعه و سخنرانی پیش از خطبه ها توسط مدیران آموزش و پرورش استان قزوین در روز جمعه 10 اردیبهشت ماه از دیگر برنامه‌ های در نظر گرفته شده می باشد به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم برگزار می‌شود.

به اشتراک بگذارید :