22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ ۱۰:۰۱:۵۵
کد مطلب:  1051109
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران :
کسب رتبه برتر شورای آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در سطح کشور

 مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از کسب رتبه برتر شورای آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در سطح کشور خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اعلام این خبر گفت :بر اساس بررسی‌های به عمل آمده توسط وزارت متبوع ،شورای آموزش و پرورش اداره کل آموزش شهرستان های استان تهران موفق به کسب رتبه برتر در سطح کشور از حیث اجرای مواد مالی قانون شوراهای آموزش و پرورش شده است .

صیدلو با تاکید بر اینکه آموزش و پرورش کارآمد و پویا مرهون مشارکت همه جانبه بر بخش‌های مختلف جامعه و مردم است و آموزش و پرورش به عنوان مهمترین نهاد اجتماعی بسترساز تحقق واقعی این مشارکت است ، تصریح کرد: اصلاح و نوسازی دستگاه تعلیم و تربیت مبتنی بر تقویت نهادهای مردم نهاد و مشارکت همه ارکان جامعه است.

وی ادامه داد: در متن تقدیر وزارت آموزش و پرورش از شورای آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، آمده است ؛

در ارزیابی های انجام شده از عملکرد شوراهای آموزش و پرورش استانها در سال ۹۷ ،شورای آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران موفق به کسب رتبه برتر در سطح کشور از حیث اجرای مواد مالی قانون شده است به پاس همت والا و تدبیر شایسته و تلاشی بی دریغتان در اهتمام به شوراهای آموزش و پرورش استان صمیمانه تقدیر می نماییم و امیدواریم در پناه خداوند متعال با بهره گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری مد ظله العالی در انجام این رسالت خطیر موفق و موید باشید.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در پایان کسب این افتخار ارزشمند را به جامعه فرهنگیان استان و همکاران سخت کوش عرصه تعلیم و تربیت در استان تبریک گفت.

 

به اشتراک بگذارید :