8 شعبان 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ ۱۷:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1050502
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در جلسه ستاد شاهد عنوان کرد:
مدارس شاهد رسالتی تربیتی دارند

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: مدارس شاهد از نظر میانگین شاخص ها وضعیت بسیار خوبی دارند و توانسته اند به عنوان یک الگوی ترویج آموزه های تربیتی ایفای نقش کنند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، کورش مودت ظهر امروز یکشنبه ۲۹ دی ماه ۹۸ در جلسه ستاد شاهد آموزش و پرورش خوزستان بیان کرد: مدارس شاهد از نظر میانگین شاخص ها توانسته اند موفق عمل کنند؛ البته توجه به مسائل تربیتی و تاکید بر آموزش آموزه های تربیتی به دانش آموزان نیز از ویژگی های شاخص مدارس شاهد در استان است.


وی در ادامه با تاکید بر ضرورت توجه ویژه به دانش آموزان طرح پراکنده، توضیح داد: دانش آموزان طرح پراکنده می بایست به عنوان اولویت برنامه های عملکردی مجموعه شاهد و ایثارگران آموزش و پرورش استان مورد توجه قرار گیرند. بر اساس آمار دریافتی شهرستان دزفول با داشتن ۱۰۹ دانش آموز طرح پراکنده بیشترین آمار در استان را به خود اختصاص داده است.


مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در عین حال با اظهار اینکه مجموعه تعلیم و تربیت استان برنامه های ویژه ای برای جبران آبان تعطیلی در طول سال تحصیلی دارد، خاطرنشان کرد: برگزاری کلاس های جبرانی و تقویتی و استفاده از ظرفیت گروه های آموزشی در سطح مناطق و نواحی آموزش و پرورش خوزستان از جمله راهبردهای کلیدی در این خصوص است.


مودت در پایان گفت: مدارس شاهد توانسته اند به عنوان یک الگوی تربیتی بر اساس سند تحول بنیادین برای آموزش دانش آموزان ایفای نقش کنند و این امر نیز تنها با توجه به شاخص های کیفی محقق شده است.

به اشتراک بگذارید :