7 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ ۱۶:۲۰:۰۴
کد مطلب:  1050448
در جهت کمک به دانش آموزان و فرهنگیان استان سیل زده سیستان و بلوچستان صورت پذیرفت
برگزاری ویدئو کنفرانس آموزش و پرورش برای کمک به دانش آموزان استان سیستان و بلوچستان

.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران؛ در جهت کمک به دانش آموزان و فرهنگیان استان سیل زده سیستان و بلوچستان، جلسه ویدئو کنفرانسی با حضور کاظمی، معاون پرورشی وزارت آموزش و پرورش و مدیران کل استان های مازندران، کرمانشاه و خراسان رضوی، فارس و  شهر تهران برگزار شد.

در این کنفرانس عبدالرضا فولادوند، مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران با ارایه گزارشی از اقدامات انجام شده در شهر تهران سخن گفت.

فولادوند گفت: ما کار خود را با کمک مدارس غیردولتی شهر تهران آغاز  کرده ایم.

وی افزود: همچنین در ارتباط با خدمات آموزشی که در گذشته شهر تهران در استان های خوزستان و کرمانشاه و لرستان رقم زد، برای استان سیستان و بلوچستان هم در نظر داریم و سعی می کنیم به دانش آموزان این استان کمک کنیم تا همان نتایج خوب را بگیرند.

وی گفت: همچنین در اعزام مشاور آماده ایم و البته پیش از آن باید تیم های تخصصی اعزام شده و نیاز سنجی انجام شود.

مدیرکل آموزش و پرورش پایتخت در ارتباط با تامین کتب درسی برای دانش آموزان گفت: در موضوع کتب درسی می توانیم کمک کنیم و همچنین در اقلام اعلام شده در حال جمع آوری هستیم و مهم این است که سریعا به هموطنان مان کمک کنیم.

وی در پایان اعلام آمادگی کرد تا اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران در فصل تابستان تعداد دو هزار دانش آموز دختر را در اردوهای تابستانی پذیرا باشد.

به اشتراک بگذارید :