6 صفر 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ ۱۵:۱۹:۳۵
کد مطلب:  1050404
محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی بیان داشت
هرکجا مردم عزیز همدل بودند و وحدت خود را حفظ کردند دشمنان نتوانستند خللی در اراده مستحکم ملت شریف و ولایتمدار ایران به وجود آورند .

بیست ونهمین جلسه شورای معاونین ، مدیران و مشاوران سازمان با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی تشکیل شد .

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی  محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی ضمن تشکر و قدردانی از حضور میلیونی مردم عزیز و قدرشناس تهران در نماز جمعه هفته گذشته افزود :  این حضور میلیونی تجدید بیعت با مقام معظم رهبری بود و همچنین تودهنی محکمی به دشمنان و درراس آنها آمریکای جنایتکار بود وی در همین رابطه گفت: هرکجا مردم عزیز همدل بودند و وحدت خود را حفظ کردند دشمنان نتوانستند خللی در اراده مستحکم ملت شریف و ولایتمدار ایران به وجود آورند .

محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی  به  وقوع سیل در استانهای سیستان و بلوچستان ، کرمان و هرمزگان اشاره کرد و گفت : این سیل خسارتهایی را به این استان ها به ویژه استان سیستان و بلوچستان وارد کرده است و همه دستگاه ها ی دولتی و غیر دولتی  برای کمک رسانی به مردم سیل زده اعلام آمادگی کرده اند و ما هم وظیفه داریم در این خصوص اقداماتی را انجام دهیم و در همین راستا ،آقای عطاران به عنوان نماینده وزارت آموزش و پرورش همکنون در استان سیستان و بلوچستان مستقر شده اند و اولین گزارش خود را در همین راستا  ارایه داده اند.

 رئیس سازمان نهضت سواد آموزی  در ادامه صحبت های خود ضمن تشکر از تهیه پیش نویس سیاست های سال1399 سازمان و اظهار نظری که از سوی اعضای شورا در این زمینه انجام  شد افزود : تلاش شود تا سیاست ها ی تهیه شده جامع و کامل باشد وبا کمترین تعداد تهیه و پس از تایید به استان ها ابلاغ گردد.

محمد زاده در زمینه رتبه بندی معلمان و مشمول بودن همکاران سواد آموزی مواردی را مطرح کرد و گفت:در حال پیگیری هستیم که انشاالله حقوق همکاران اداری هم به نوعی ترمیم مورد کند .

معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی در ادامه صحبتهای خود اعلام کرد امسال محدویت اعتبار داریم واز طرف دیگر هم حدود 15 هزارآموزش دهنده با تجربه ما وارد آموزش وپرورش شدند وقطعاً این دو عامل در تحت پوشش بی سوادان و کم سوادان تاثیر گذار خواهد بود و تمام تلاشمان این است که این وضعیت را مدیریت کنیم تا پوشش حد اکثری داشته باشیم .

معاون وزیر و رئیس سازمان  نهضت سواد آموزی در خصوص تمدید کلاسگذاری دوره سواد آموزی اظهار داشت : زمان ثبت نام بی سوادان در دوره سواد آموزی تاپایان وقت اداری روز پنج شنبه مورخ 98/11/3 تمدید گردد و استان ها از این فرصت استفاده نمایند، باقی مانده ثبت نام های خود را در  سامانه سوادآموزی وارد نمایند.

به اشتراک بگذارید :