7 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ ۱۴:۵۶:۳۲
کد مطلب:  1050400
ابوالفضل آذری بخشدار و رئیس شورای آموزش و پرورش منطقه:
آموزش و پرورش منطقه نقش بسزایی در جذب خیرین مدرسه ساز داشته است

بمناسبت هفته شورای آموزش و پرورش دهمین جلسه شورای آموزش و پرورش با حضور اعضا تشکیل شد.

بنا به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش کاغذکنان، بمناسبت گرامیداشت هفته شورای آموزش و پرورش دهمین جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه با محوریت برنامه های هفته شورای آموزش و پرورش و برنامه ریزی دهه مبارک فجر و همچنین وضعیت مدارس خیر ساز و کلنگ زنی 3 مدرسه خیر ساز در ایام ا... دهه مبارک فجر با حضور اعضا در محل سالن جلسات اداره آموزش و پرورش منطقه تشکیل شد.

احمدی رئیس آموزش و پرورش منطقه در این جلسه گفت :برنامه‌های متنوعی در طول هفته در مدارس و خود اداره انجام پذیرفت و زنگ مشارکت به مناسبت هفته شورای آموزش و پرورش ، بازدید از مدارس ، برگزاری مسابقات متنوع بین دانش‌آموزان و معلمان اشاره نمود .

وی در ادامه افزود: انشاءالله بر اساس بخشنامه استان و امکانات منطقه برنامه های دهه مبارکه فجر طبق روال سال‌های گذشته در تمامی مدارس منطقه انجام خواهد گرفت و برنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه انجام پذیرفته است.

 رئیس آموزش و پرورش منطقه خاطر نشان کرد: دو مدرسه خیرساز داریم یکی در روستای للـه لو که با تعهد بانک ملی در حال ساخت می باشد که مدتی است کار ساخت و ساز متوقف شده که امیدواریم با پیگیری های اداره کل محترم نوسازی وقفه ایجاد شده برطرف گردد و یکی هم در شهر آقکند مدرسه نرجس خاتون با مشارکت خیر و اداره نوسازی استان در حال ساخت می باشد که تعهد ۵۰ درصدی خیر محترم به اتمام رسیده انتظار می‌رود بدون وقفه اداره کل محترم نوسازی نسبت به ساخت ۵۰ درصد بعدی (تعهد نوسازی) بدون وقفه عنایت نمایند.

در ادامه احمدی تصریح کرد: اخیراً با همت و پیگیری‌های اداره کل محترم نوسازی استان وآموزش و پرورش منطقه مقرر است در سه روستای( شیرین بلاغ، نوروزاباد و قزلبلاغ اولیا ).توسط خیر محترم مدرسه جدید احداث گردد و انشاالله در ایام الله دهه مبارکه فجر آیین کلنگ زنی این سه مدرسه انجام پذیرد.

در ادامه جلسه آذری بخشدار بخش  خرسندی خود را از ساخت مدارس خیر ساز ابراز نمودند و افزود این یک موضوع مهم می باشد که خیرین محترم را به سوی منطقه سوق داده و مدارس نیاز به تخریب و بازسازی توسط این عزیزان  برطرف می گردد و جا دارد در این خصوص از آموزش و پرورش منطقه که نقش بسزایی دارد تقدیر و تشکر نمائیم.

آذری بخشدار بخش در ادامه سخنان خود با اشاره به برنامه ریزی های دهه مبارک فجر گفت :طبق روال سالهای گذشته آموزش و پرورش منطقه است که با برنامه ریزی های خوب و مفید به استقبال این دهه می روند و امسال نیز با تدبیر و برنامه ریزی هر چه بهتر آموزش و پرورش منطقه مراسمات جشن پیروزی انقلاب اسلامی در مدارس منطقه برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا کریمی نیز از زحمات آموزش و پرورش منطقه بابت اتفاقات خوب که باعث خرسندی دانش آموزن می شود تقدیر و تشکر کرد و افزود این اتفاقات بدون پیگیری انجام نمیپذیرد الا با پیگیری و جدیت که این امر را آموزش و پرورش منطقه به خوبی انجام می دهد و نتیجه آن را مردم منطقه و دانش آموزان که امیدان آینده هستند مشاهده و حس می کنند.

حاج آقا کریمی در ادامه با اشاره به برنامه های دهه مبارک فجر افزود: امسال نیز با برنامه ریزی و دقت کامل به دشمنان اسلام نشان خواهیم داد که جمهموری اسلامی ایران هر ساله پر بار تر از سال گذشته سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن میگیریم تا ضربه محکمی برای دشمنان باشد و در این راستا لازم می دانم که مسئولین منطقه دست به دست آموزش و پرورش بدهند تا شاهد بهترین جشن پیروزی انقلاب باشیم

در پایان جلسه از افرادی که در امورات آموزش و پرورش منطقه مشارکت کرده بودند با اهدا لوح تقدیر تجلیل بعمل آمد و همچنین برای اعضای جلسه که از طرف مدیر کل محترم و آموزش و پرورش منطقه تقدیر نامه صادر گردیده بود اهدا گردید.

به اشتراک بگذارید :