29 جمادی‌الثانی 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ ۱۳:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1050304
هفته آموزش و پرورش
شورای آموزش و پرورش خسروشاه برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش خسروشاه، دهمین جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه در محل اداره آموزش و پرورش برگزار گردید.

"آموزش و پرورش مهمترین کار یک کشور است. اگر کشوری بخواهد به عزت مادی، به سعادت معنوی، به سیطری سیاسی، به پیشروی علمی، به آبادانی زندگی دنیا، به هر آرزوئی، بخواهد دست پیدا کند، باید به آموزش و پرورش به عنوان یک کار بنیادی، مقدماتىِ لازم بپردازد" مقام معظم رهبری

در ابتدای جلسه، مهندس رضایی بخشدار محترم و رئیس شورا ضمن عرض تسلیت شهادت سردار سلیمانی و جان باختگان حادثه هوایی، بر اجرای دقیق شوراهای آموزش و پرورش تاکید کرد و گفت: مصوبات و پیگیری های شورای آموزش و پرورش باید بطور جدی باشد تا نقش مهم و کلیدی این شورا به چشم آید.

در ادامه جلسه پورشریف رئیس اداره و دبیر شورا ضمن عرض تسلیت شهادت سردار دلها سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابوالمهندس و جان باختگان هواپیما، بدلیل همزمانی شورا با هفته شورای آموزش و پرورش، توضیحاتی در مورد شکل گیری و تاریخچه این شورا ارائه داد و از اهمیت و لزوم این شورا گفت. وی در ادامه گزارشی اجمالی از عملکرد اداره ارائه نمود و گفت: بازدید از مدارس بطور دقیق و مرتب و منظم ادامه دارد و با تمام توان تلاش می کنیم تا مدارس منطقه از لحاظ کیفیت آموزش و پرورش پیشرفت کند و بتوانیم دانش آموزان شایسته و خوب تربیت نماییم تا ادامه دهنده راه شهدا و پیرو ولایت باشیم. مدارس باید انسان های بزرگ را برای آینده ای بزرگ تربیت نماییم. امید است که مراسم دهه مبارک فجر پرشکوه تر از هر سال برگزار گردد و یک بار دیگر شاهد وحدت ملت ایران اسلامی باشیم.

در آخر، به مناسبت هفته شوراها از اعضای محترم شورا تقدیر و تشکر شد.

 

به اشتراک بگذارید :