23 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ ۱۳:۵۵:۰۰
کد مطلب:  1050217
مسائل و چالش های حوزه سوادآموزی مناطق شش گانه شهرستان ارومیه بررسی شد

با حضور معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان، مسائل و چالش های حوزه سوادآموزی مناطق شش گانه شهرستان ارومیه بررسی شد.

 

به گزارش پایگاه اطاع رسانی آموزش و پرورش استان، جلسه بررسی مسائل وچالش های حوزه سوادآموزی مناطق شش گانه شهرستان ارومیه با حضور معاون سوادآموزی اداره کل و مدیران و روسای آموزش وپرورش مناطق شش گانه ارومیه درسالن جلسه شماره 2 اداره کل برگزار شد.

«علی اکبر صمیمی» معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان در این جلسه ضمن گرامیداشت یادوخاطره سردار سپهد شهید قاسم سلیمانی و مسافرین سانحه هواپیمایی اوکراین به تجلیل از جوانمردیها و رشادت سردار سپهد سلیمانی پرداخت و آن را اسوه تمام قد برای پویندگان راه ولایت معرفی نمود.

معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان در ادامه ضمن اشاره به ماموریت های حوزه سوادآموزی خواستار برنامه ریزی دقیق و هدف گذاری برای شناسایی و ریشه کنی بیسوادی با توجه به کثرت بیسوادی دراستان شد.

 این مقام مسئول، یکی از انتظارات و دغدغه های مقام معظم رهبری را ریشه کنی بیسوادی تا پایان برنامه ششم توسعه کشور دانست و گفت: کسانی که عشق ولایت و رهبری دارند بایستی بصورت یک واجب عینی و شبانه روزی برای تحقق خواسته رهبری تلاش کنند.

معاون سواد آموزی استان دربخش دیگری از سخنان خود به آیتم های مختلفی که می تواند به شتاب و کیفیت بخشی حوزه سواد آموزی کمک شایانی بکند اشاره کرده و از مدیران آموزش وپرورش برای این آیتم ها درخواست برنامه جامع ومشخص کرد.

دراین جلسه مدیران محترم آموزش وپرورش نواحی یک و دو ارومیه و همچنین رئیس آموزش و پرورش منطقه انزل به بیان وتشریح برنامه ها ودیدگاههای خودپرداختند.

گفتنی است مقرر گریده است جلساتی بصورت قطبی در شمال و جنوب استان برای بررسی چالش های حوزه سوادآموزی شهرستان برگزار گردد تا معضل بیسوادی در استان ریشه کن شود.

به اشتراک بگذارید :