8 شعبان 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ ۱۳:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1050121
مدیرکل آموزش و پرورش استان عنوان کرد:
در شورای آموزش و پرورش استان از تمام ظرفیت ها برای اعتلای دستگاه تعلیم و تربیت استفاده کرده ایم

مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت: در شورای آموزش و پرورش استان از تمام ظرفیت ها برای اعتلای دستگاه تعلیم و تربیت استفاده کرده ایم.

 

   به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، محمد پورداود در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بهار با بیان این که مسأله شورا و مشورت در اسلام و در منطق عملی پیشوایان دینی از اهمیت بسیاری برخوردار بوده است، اظهار کرد: در کلام معمار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) نیز بر این مهم تأکید فراوان شده است.

   پورداود شوراهای آموزش و پرورش را تجلی اراده مردم در تصمیم سازی ها و تصمیم گیری ها خواند و تصریح کرد: در شورای آموزش و پرورش استان تلاش کردیم از ظرفیت های موجود به خوبی در جهت ارتقای دستگاه تعلیم و تربیت استفاده کنیم.

   وی با اشاره به کسب رتبه برتر کشور توسط شورای آموزش و پرورش استان، خاطرنشان کرد: این موفقیت حاصل اهتمام مدیر ارشد استان به دستگاه تعلیم و تربیت و  تلاش های اعضای شورا بوده که باعث شد استان همدان در شاخص های مهمی چون برگزاری منظم جلسات و برنامه ریزی بدرخشد.

    مدیرکل آموزش و پرورش استان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به موفقیت های شورای آموزش و پرورش شهرستان بهار، گفت: در سطح این شهرستان هماهنگی و انسجام خوبی را شاهد هستیم.

به اشتراک بگذارید :