29 جمادی‌الثانی 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ ۱۳:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1050082
جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بناب برگزار شد؛
فرماندار بناب: شهرستان بناب در امر نوسازی و بهسازی مدارس، در سطح استان و کشور نمونه است

صبح امروز جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بناب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بناب، جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بناب به ریاست امین رفیعی فرماندار بناب و با حضور شهردار بناب، مدیر آموزش و پرورش شهرستان بناب، خیرین نیک اندیش مدرسه ساز شهرستان بناب و سایر مسئولین شهرستانی در محل مدرسه متوسطه شاهد فرقانی برگزار شد.

امین رفیعی فرماندار شهرستان بناب ضمن تسلیت ایام فاطمیه، پروژه های عمرانی در امر نوسازی و بهسازی مدارس را در سطح استان و کشور نمونه عنوان کرد و گفت: از خیرین محترم به جهت اینکه در امر ارتقای سطح آموزش، نوسازی و بهسازی مدارس شهرستان یار و یاور دولت بوده اند تقدیر و تشکر می کنیم.

رفیعی با اشاره به برنامه های گرامیداشت دهه فجر گفت: بهتر است تشکل های مختلف دانش آموزی بر اساس سند تحول بنیادین در امر مشارکت جویی و مشارکت پذیری، برنامه های فرهنگی را اجرا کنند و مسولین نقش مدیریتی در این زمینه داشته باشند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بناب نیز ضمن تسلیت ایام فاطمیه و شهادت سردار سرافراز اسلام شهید سلیمانی، فرا رسیدن هفته شوراهای آموزش و پرورش را تبریک گفت.

محمود قهرمانی کمک خیرین مدرسه ساز شهرستان در امر مدرسه سازی را قابل ستودنی دانست و گفت: کمال تقدیر و تشکر را از همه خیرین مدرسه ساز شهرستان دارم، قهرمانی گفت: اکثر مدارس شهرستان به کمک خیرین مدرسه ساز نوسازی شده اند و امید داریم مدارس باقی مانده نیز به کمک این عزیزان نوسازی شوند.

لازم به ذکر است به مناسبت هفته شوراهای آموزش و پرورش، جلسه این ماه شورای آموزش و پرورش شهرستان بناب در محل مدرسه متوسطه شاهد فرقانی برگزار شد و از خیرین نیک اندیش مدرسه ساز شهرستان تجلیل بعمل آمد.

 

https://medu.ir/portal/fileLoader.php?code=17712f5404363a7f0f3fbe1579424270

https://medu.ir/portal/fileLoader.php?code=e7c3b75b5a105ee5948a7b1579424339​ 

انتهای پیام/

به اشتراک بگذارید :