8 شعبان 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ ۱۲:۱۵:۰۰
کد مطلب:  1050010
با حضورمدیرکل آموزش و پرورش استان صورت پذیرفت  
 آئین معارفه معاون پژوهش وبرنامه ریزی ، رئیس اداره حراست و رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان اداره کل / همه ما سرباز نظام هستیم و باید به عنوان یک سرمایه اجتماعی در عرصه های مختلف جامعه به خوبی و درستی نقش آفرینی و انجام وظیفه نمائیم  

در مراسمی با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان و اعضای شورای معاونین ،غلامرضا باقری بعنوان معاون پژوهش و برنامه ریزی ، حمیدرضا سرحدی بعنوان رئیس اداره حراست و حسین مجاهد بعنوان رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان اداره کل معرفی و منصوب شدند

 

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان حمیدرضا رخشانی در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا به ویژه روح ملکوتی سردار رشید اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش و شهدای حادثه سقوط هواپیمای مسافربری ، برای همه این عزیزان آمرزش و غفران الهی را آرزو نمود .

رخشانی محور توسعه و پیشرفت هر جامعه درزمینه های مختلف را  پژوهش بیان کرد و گفت :  تربیت دانش آموزان پژوهشگر، متفکرو خلاق از جمله وظایف نظام تعلیم وتربیت است .

وی ارتقاءسطح علمی و دانش معلمان را با برگزاری دوره های آموزشی ،تخصصی  و کارگاه های علمی ضروری بیان کرد.

مدیرکل آموزش وپرورش استان یکی از مولفه‌های افزایش موفقیت برنامه ها و فعالیت های مدارس را  تقویت حوزه انجمن اولیا و مربیان دانست و افزود :  بهره گیری از این ظرفیت کم نظیر، بسیار مهم است.

رخشانی به نقش مشارکت خانواده ها در آموزش و پرورش اشاره نمود و ادامه داد : همراهی و مشارکت اولیاء دانش آموزان در تصمیم گیری ها وحل بسیاری از مشکلات و کاستی های مدرسه تاثیرگذاراست .

 وی در ادامه خاطرنشان کرد : حراست مأمن و پناهگاه همه همکاران یک مجموعه است و در نهاد مقدس تعلیم و تربیت از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و به نوعی موجب احساس آرامش و قوت قلب کارکنان می باشد .

مدیرکل آموزش و پرورش استان تصریح کرد : دقت نظر و حساسیت در کار حراست بسیار اهمیت دارد و چشم تیزبین این مجموعه موجب پیشگیری از بسیاری معضلات و حواشی در دستگاه خواهد بود.

 وی بیان کرد :  همه ما سرباز نظام هستیم و باید به عنوان سرمایه اجتماعی در عرصه های مختلف جامعه به خوبی و درستی نقش آفرینی و انجام وظیفه نمائیم.

رخشانی اظهار کرد :  دست پاکی، چشم پاکی و امانت داری از عوامل تربیت نیروهای کارآمد و موثر در هر مجموعه ای است که می تواند افق روشنی را ترسیم نماید.

گفتنی است :در احکامی جداگانه ازسوی حمیدرضا رخشانی مدیرکل آموزش و پرورش استان، غلامرضا باقری بعنوان معاون پژوهش و برنامه ریزی ، حمیدرضا سرحدی بعنوان رئیس اداره حراست و حسین مجاهد بعنوان رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان اداره کل معرفی و منصوب شدند  .

 

 

به اشتراک بگذارید :