3 صفر 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ ۱۲:۰۹:۰۰
کد مطلب:  1049944
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کرمان خبر داد:
جاری شدن سیل مهربانی دانش آموزان و فرهنگیان استان کرمان به مناطق سیل زده از اول بهمن ماه

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کرمان از جاری شدن سیل مهربانی دانش آموزان و فرهنگیان استان کرمان به مناطق سیل زده از اول بهمن ماه خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان صدیقه مرادی مهدی آبادی ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهدای مقاومت و عزت گفت: باید همواره از شهدا الگو بگیریم و منش و زندگی آن ها چراغ راهمان باشد.

وی با اشاره به آیاتی از کلام الله مجید در خصوص نوع دوستی و بیان ضرورت و اهمیت یاری رساندن به بندگان خدا گفت: "سیل مهربانی همکلاسی ها2" با مشارکت شورای‌های دانش‌آموزی، بسیج دانش‌آموزی و اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، دانش‌آموزان عضو سازمان جوانان هلال‌احمر و اعضای تشکیلات دانش‌آموزی پیشتازان سازمان دانش‌آموزی از اول تا هشتم بهمن ماه سال جاری در همه مدارس استان برگزار می شود و همه تشکل های دانش آموزی در آمادگی کامل به سر می برند.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کرمان با تاکید بر نقدی بودن کمک ها گفت: با توجه به این که استان سیستان و بلوچستان، استان همسایه است انتظار می رود کمک های قابل توجهی از دانش آموزان و فرهنگیان استان کرمان که مردم این سرزمین به سخاوت و کرامت شهره هستند، جمع آوری و ارسال شود.

مرادی از مدیران مدارس خواست در این زمینه اهتمامی ویژه داشته باشند و گفت:  امیدواریم از این طریق بتوانیم کمی از آلام هموطنان خسارت دیده در جنوب شرق کشور بکاهیم.

به اشتراک بگذارید :