8 شعبان 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ ۱۲:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1049834
بازدید معاون امور عمرانی استانداری بوشهر از مدرسه ای در حال ساخت در آبپخش

معاون امور عمرانی استانداری بوشهر از دبستان در حال ساخت شهید رضایی منفرد آبپخش بازدید و در جریان روند تکمیل این پروژه آموزشی قرار گرفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر، مهرداد ستوده در این بازدید با اشاره به سیاست دولت بر تکمیل پروژه های نیمه تمام گفت: با همکاری اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان برنامه ریزی لازم برای تکمیل و بهره برداری این مجموعه آموزشی در زمان مناسب انجام شده است.
وی ادامه داد: بر اساس برنامه ریزی انجام شده، دانش آموزان و فرهنگیان آبپخشی در سال تحصیلی آینده می توانند از این مدرسه که توسط یکی از خیرین نیک اندیش در حال ساخت است، استفاده کنند.
مدیرکل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر نیز در این بازدید در گزارشی از روند ساخت این مدرسه اظهار داشت: طبق برنامه ریزی اولیه  این مدرسه باید در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسید اما به دلیل، اتمام عملیات ساخت این پروژه با تاخیر چند ماهه انجام می شود.
احمد مرادی اضافه کرد: سال آینده دبستان شهید رضایی منفرد در هفته بزرگداشت مقام معلم در سال 99 به عنوان هدیه به فرهنگیان و دانش آموزان منطقه آبپخش  به بهره برداری می رسد.
رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه آبپخش نیز در این بازدید با اشاره به نقش آموزش و پرورش در نسل سازی از مسئولان خواست تا اهتمام بیشتری بر حل مشکلات زیرساختی در این منطقه آموزشی داشته باشند.

 

به اشتراک بگذارید :