14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۷ ۰۹:۵۱:۵۲
کد مطلب:  yml8bh4T
معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجانشرقی:
ماموریت اصلی آموزش و پرورش، تربیت نیروی انسانی مومن و متعهد برای جامعه است

معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجانشرقی صبح امروز در گردهمایی روساء و مدیران آموزش و پرورش استان در باشگاه فرهنگیان گفت: تربیت نیروی انسانی متعهد و مومن بر عهده دستگاه تعلیم و تربیت است و برای تحقق این مهم چاره ای جز توجه ویژه به قشر فرهنگی و معلمین نداریم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجانشرقی، شبستری با بیان اهمیت و توجه به مولفه های مدیریتی در اداره کرد امور گفت: امروز مدیریت موثر در پیش برد اهداف حرف اول را می زند چرا که از لحاظ منابع در عصر حاضر در حد قابل توجهی دچار کمبود هستیم.

وی ادامه داد: مدیریت درست انجام دادن امور توام با رهبری بدون تردید در شرایط سخت کنونی مجموعه را به خوبی در پیشبرد اهداف موفق خواهد کرد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجانشرقی با بیان اینکه اثرات امور اجرایی بلافاصله ملموس نیست تصریح کرد: کار فرهنگی را نمیتوان با آمار و ارقام و شاخص های ارزیابی مورد سنجش قرار داد.

شبستری خاطر نشان کرد: اگر امروز در مجموعه استان آذربایجانشرقی پیشرفتی را شاهد هستیم مگر با همکاری و همدلی کلیه بخش میسر شده است.

این مقام مسئول در استانداری آذربایجانشرقی بیان کرد: تربیت نیروی انسانی متعهد و مومن بر عهده دستگاه تعلیم و تربیت است و برای تحقق این مهم چاره ای جز توجه ویژه به قشر فرهنگی و معلمین نداریم.

وی اضافه کرد: اگر به این حوزه توجه شود بدون تردید دانش آموزان و آینده سازانی متعهد و مومن تربیت شده و وارد بدنه جامعه خواهد شد  از این طریق ما در مقابل آسیبها مصون خواهیم شد.

وی در پایان ضمن تاکید بر توجه جدی به مسائل سلامتی و ورزش در برنامه های مجموعه دستگاه تعلیم و تربیت افزود: امروز بیشتر از هر زمانی به جهت کم تحرکی و وجود فشارهای متعدد روی دانش آموزان بر توجه به برنامه های ورزشی نیاز داریم چرا که غفلت از این بخش صدمات جبران ناپذیر روحی و جسمی در آینده خواهد داشت.

به اشتراک بگذارید :