3 صفر 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ ۱۲:۲۰:۰۰
کد مطلب:  1049080
توسط شورای آموزش و پرورش استان گلستان:
کسب رتبه برتر در مدیریت بحران مسائل آموزشی و پرورشی

کسب رتبه برتر در مدیریت بحران مسائل آموزشی و پرورشی توسط شورای آموزش و پرورش استان گلستان.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش گلستان، پیش از ظهر امروز - ۲۸دی‌ماه ۹۸- با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور و محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش، در مرکز  همایش های بین المللی صدا و سیمای کشور، از شورای آموزش و پرورش استان گلستان به عنوان شورای برتر آموزش و پرورش در مدیریت بحران مسائل آموزشی و پرورشی تجلیل به عمل آمد.

شایان ذکر است، مدیرکل آموزش و پرورش گلستان با صدور پیامی، این موفقیت را به اعضای شورای آموزش و پرورش و جامعه بزرگ فرهنگیان استان تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

قانون مترقی شوراهای آموزش و پرورش که با هدف بهره‌گیری از ظرفیت مشارکت همه ی نهادهای دولتی و غیردولتی برای حل چالش ها و ارتقای نظام آموزش و پرورش به تصویب رسیده است، فرصتی مغتنم است که این شوراها را به کانون و محل رفع مشکلات آموزش و پرورش، تبدیل نموده است.

 اکنون که شورای آموزش و پرورش استان گلستان، موفق به کسب رتبه برتر در مدیریت بحران مسائل آموزشی و پرورشی در سطح کشور شده است، بر خود واجب می دانم تا از سوی جامعه بزرگ آموزش وپرورش استان گلستان از زحمات حضرت آیت الله نورمفیدی، نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه گرگان، جناب آقای دکتر حق شناس استاندار معزز گلستان، فرمانداران و ائمه محترم جمعه و دیگر اعضای شوراهای آموزش و پرورش استان تقدیر و تشکر نمایم.

 امید است تا مجموعه تلاش های صورت گرفته زمینه ساز آموزش و پرورش باکیفیت و ارتقای شاخص های آموزشی و پرورشی در سطح استان گردد.

احسان گوهری راد

مدیرکل آموزش وپرورش استان گلستان

 

به اشتراک بگذارید :