3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ ۱۵:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1048772
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
آمادگی شهرستان های استان تهران جهت ارسال کمک های نقدی و غیر نقدی به هموطنان سیل زده سیستان و بلوچستان

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از اقدامات اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در جهت جمع آوری و ارسال کمک های نقدی و غیر نقدی به هموطنان سیل زده سیستان و بلوچستان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، یوسف بهارلو معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ضمن ابراز همدردی با هموطنان سیل زده در مناطق سیستان و بلوچستان گفت: قطعا در چنین روزهای دشواری ،فرهنگیان و دانش آموزان شهرستان های استان تهران ، هموطنان آسیب دیده در سیل استان سیستان و بلوچستان را تنها نخواهند گذاشت و با کمک های انسان دوستانه خود در جهت رفع نیازهای این عزیزان تلاش خواهند کرد.

وی با اشاره به برآورد مایحتاج ضروری و مورد نیاز این عزیزان از منابع استانی سیستان و بلوچستان تاکید کرد : مناطق 21 گانه آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، با همیاری و همدلی مجموعه عزیز فرهنگیان این استان اقدام به تشکیل ستاد  جمع آوری کمک های مردمی  و دانش آموزان نموده است، که این کمک ها پس از جمع آوری طی دو مرحله به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان ارسال خواهد شد.

این مقام مسئول با توجه به ضرورت اقدام فوری در این خصوص اظهار داشت : همکاران محترم مناطق ضروری است با توجه به اهمیت موضوع و نیاز فوری هموطنان آسیب دیده نسبت به تسریع در ارسال کمک ها ی مردمی تا صبح دوشنبه 30 دی ماه اقدام نمایند.

 بهارلو همچنین به توزیع فرم کمک های نقدی داوطلبانه در بین همکاران فرهنگی در استان اشاره کرد و افزود : همکاران محترم فرهنگی که داوطلب کمک به هموطنان آسیب دیده در سیل استان سیستان و بلوچستان می باشند می توانند بصورت داوطلبانه یک روز از حقوق خود را به این کار خیر و انسان دوستانه اختصاص دهند.

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم با حمایت های فرهنگیان و دانش آموزان عزیز استان  بتوانیم گوشه ای از آلام هموطنان عزیز سیل زده را التیام بخشیم.

گفتنی است ، این ستاد با همکاری معاونت پرورشی و فرهنگی ، معاونت تربیت بدنی و سلامت ، روسای ادارات مشارکت های مردمی ، تعاون ، خدمات و پشتیبانی ،مجمع خیرین مدرسه ساز و سازمان دانش آموزی تشکیل گردید .

 

به اشتراک بگذارید :