4 شعبان 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ ۱۵:۱۲:۲۳
کد مطلب:  1048729
کارگاه آموزشی "توانمند سازی مدیران و مربیان پیشتاز" شهرستان تکاب برگزار شد

کارگاه آموزشی "توانمند سازی مدیران و مربیان پیشتاز" شهرستان تکاب با حضور 120 نفر از مربیان و مدیران مدارس شهرستان تکاب برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان به نقل از خبرگزاری پانا، "حسین عباس زاده" رییس سازمان دانش آموزی استان آذربایجان غربی در این کارگاه با اشاره به وضعیت کلی تشکیلات پیشتازان در استان گفت: سازمان دانش آموزی استان برنامه ریزی ویژه ای را برای توانمند سازی دانش آموزان و مربیان پیشتاز انجام داده وامسال در تلاش است تا 78 هزار دانش آموز و 3000 مربی ثبت شده در سامانه جذب را در قالب دوره های آموزشی با مهارت های اجتماعی و اردویی و تشکیلاتی آشنا نماید.

رییس سازمان دانش آموزی آذربایجان غربی ضمن تشکر از مربیان و دانش آموزان تشکیلاتی حاضر دردوره آموزشی گفت: اعضای جدید زیادی در سال تحصیلی 99-98 به مجموعه مربیان سازمان دانش آموزی افزون شده و این نشان از برنامه ریزی دقیق و فعالیت مناسب همکاران در سطح استان دارد.

به گفته عباس زاده مهارت های "امداد و نجات و کمک های اولیه"، " آشنایی با سازمان و هویت سازمانی"، " گره و چوب" ، مخابره و جهت یابی" و " صف جمع، فریادهای شادی و نغمه های اردویی" طی 3 روز و در قالب دوره های ضمن خدمت به مربیان آموزش داده می شود .

"علی نیا" مدیر آموزش و پرورش شهرستان تکاب نیز در این کارگاه گفت: دوره آموزشی مهارت های تشکیلاتی طی 3 روز برای 120 نفر از مربیان جدید الورود و قدیمی سازمان دانش آموزی ومدیران مدارس شهرستان تکاب برگزار شد.

وی افزود: دانش آموزان عضو تشکل پیشتازان شهرستان تکاب یکی از فعالترین گروه های پیشتازان سازمان دانش آموزی استان هستند و همه ساله در اردوهای ملی نقش بسزایی را در موفقیت های کسب شده برای استان ایفا می کنند. امسال 2 هزارو 473 دانش آموز تکابی در سامانه جذب پیشتازان ثبت نام کرده اند.

در حاشیه این کارگاه با دستور و پیگیری مدیرکل محترم آموزش و پرورش استان به یکی از دانش آموزان عضو تشکل پیشتازان که دارای مشکل جسمی بود یک دستگاه ویلچر از سوی سازمان دانش آموزی اهدا شد.

به اشتراک بگذارید :