3 صفر 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ ۰۰:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1048087
معاون پرورشی استان لرستان خبر داد :
برگزاری سومین دوره مسابقه بزرگ نماز جمعه شهرستان خرم آباد

مهلت ثبت‌نام دانش‌آموزان جهت شرکت در مسابقه «مکبری نمازجمعه» شهرستان خرم‌آباد از ۲۵ دی‌ماه آغاز شده و تا پنجم بهمن‌ماه امسال ادامه دارد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان لرستان ، حجت مومنی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان لرستان در این باره  گفت : سومین دوره مسابقه بزرگ «مکبری نمازجمعه» به ‌همت اداره‌کل آموزش و پرورش استان و با مشارکت دفتر نماینده ولی‌فقیه در لرستان، دفتر نماینده ولی‌فقیه در جمعیت هلال احمر، کانون پرورش فکری کودکان و نوجونان، ستاد کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد و امور جوانان ستاد نمازجمعه شهرستان خرم‌آباد ویژه دانش‌آموزان نواحی یک و دو آموزش و پرورش خرم‌آباد در سنین ۱۱ الی ۱۷ سال پایه‌های پنجم الی یازدهم مقاطع تحصیلی ابتدایی، متوسطه اول و دوم دبیرستان برگزار می‌شود.

مومنی ادامه داد : این مسابقه به‌مناسبت دهه مبارک فجر برگزار می‌شود و زمان ثبت‌نام از دانش‌آموزان از ۲۵ دی‌ماه آغاز شده و تا پنجم بهمن‌ماه امسال ادامه دارد.                             

وی گفت :  زمان برگزاری مرحله آموزشگاهی این مسابقه پنجم  لغایت دهم بهمن‌ماه جاری و زمان برگزاری مرحله شهرستانی این مسابقه دهم لغایت پانزدهم بهمن‌ماه امسال اعلام شده و زمان برگزاری مرحله استانی این مسابقه نیز روز یک‌شنبه، بیستم بهمن‌ماه در دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه شهرستان خرم‌آباد خواهد بود.

لازم به ذکر است علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام به معاونین و  یا مربیان پرورشی مدارس محل تحصیل خود یا مراکز دارالقران آموزش و پرورش نواحی یک و دو مراجعه نمایند .

به اشتراک بگذارید :