12 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۸:۰۵:۰۰
کد مطلب:  1046884
جلسه هماهنگی برنامه های امور بانوان نواحی و مناطق ١٤گانه استان برگزار شد

جلسه هماهنگی برنامه های امور بانوان نواحی و مناطق ١٤گانه استان با حضور مسئول امور بانوان اداره کل و کارشناسان و رابطین امور زنان مناطق و نواحی در سالن غدیر اداره کل برگزار گردید.

 

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، زهرا سلیمانی مسئول امور بانوان و مشاور امور بانوان اداره کل، ضمن تبیین برنامه های مستند به برنامه اجرائی سند تحول در طول برنامه ششم توسعه امور بانوان به افزایش تعامل و همدلی بین همکاران و ایجاد ساز و کارهای لازم برای تقویت جایگاه و منزلت اجتماعی بانوان فرهنگی و دختران دانش آموز تاکید کرد.

وی افزود: ایجاد ساختار مثبت اندیشی بنیادین امور بانوان موجب توسعه مستمر شایستگی ها و بروز توانمندی های اعتقادی، تربیتی، علمی، پژوهشی و حرفه ای بانوان فرهنگی و در نهایت تقویت بنیان خانواده و کمک به افزایش سطح توانایی ها و مهارت های خانواده در ایفای نقش تربیتی متناسب با اقتضائات جامعه اسلامی می باشد.

 

شایان ذکر است در پایان جلسه کارشناسان و رابطین امور زنان ضمن ارائه گزارش برنامه های تبیین شده به تبادل نظر و بررسی وضعیت موجود و مشکلات مناطق ١٤گانه استان پرداختند.

به اشتراک بگذارید :