7 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۴:۳۹:۲۷
کد مطلب:  1046767
رئیس فدراسیون ورزش دانش آموزی کشور خبر داد:
رشد قابل توجه نتایج کسب شده استان گلستان در مسابقات ورزش دانش آموزی

رئیس فدراسیون ورزش دانش آموزی کشور از رشد قابل توجه نتایج کسب شده استان گلستان در مسابقات ورزش دانش آموزی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان گلستان،پیش از ظهر امروز، پنجشنبه ۲۶دی ماه ۹۸مجمع عمومی سالیانه هیئت ورزش دانش آموزی استان گلستان با حضور حسین بابویی، رئیس فدراسیون ورزش دانش آموزی کشور، احسان گوهری راد مدیر کل آموزش و پرورش گلستان، رضا طبرسا معاون تربیت بدنی و سلامت این اداره کل، غلام حسن نقوی رئیس هیئت ورزش دانش آموزی استان و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی در سالن کنفرانس باشگاه فرهنگیان گرگان برگزار گردید.

بابویی این جلسه گفت: استان گلستان در طی سال‌های گذشته رشد قابل توجهی در نتایج کسب شده از فعالیت‌ها و رقابت های ورزشی داشته است.

 وی افزود: رتبه برتر این استان در حضور دانش آموزان در مسابقات ورزشی نشانه نگاه حمایتی آموزش و پرورش استان به توسعه ورزش در گلستان است.

 این مقام مسئول اضافه کرد: مسابقات یکی از ابزار مهم در تربیت تمام ساحتی و اجتماعی شدن دانش آموزان است. بابویی گفت: مسابقات دانش‌آموزی را نباید فقط یک رقابت ببینیم بلکه این مسابقات بستر رشد و تربیت است.

  رئیس فدراسیون ورزش دانش آموزی کشور افزود: ابزار معاونت تربیت بدنی برای تربیت صحیح، مسابقات و فعالیت‌های ورزشی است و هر عاملی که در مسابقات ورزشی به تربیت آسیب بزند باید شناسایی و حذف گردد.

 مدیرکل آموزش و پرورش گلستان ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های فدراسیون ورزش دانش آموزی اظهار کرد: می توان با استفاده از ظرفیت شورای آموزش و پرورش قوانین را به منظور همکاری دستگاه‌های مختلف به ویژه شهرداری ها برای فعالیت های ورزشی دانش آموزی  تصویب نمود.

 گفتنی است در پایان این مراسم از اعضای مجمع هیئت ورزش دانش آموزی گلستان تجلیل به عمل آمد.

 

به اشتراک بگذارید :