11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۱۰:۰۰
کد مطلب:  1046581
با حضور رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان صورت گرفت:
برگزاری جلسه شورای انجمن اولیا و مربیان شهرستان ایجرود

جلسه شورای انجمن اولیا و مربیان شهرستان ایجرود با حضور رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان اداره کل در محل سالن کنفرانس اداره آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، اصغر ابراهیمی  رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش استان زنجان، با اشاره به ابلاغ برنامه های سند تحول بنیادین به مدارس گفت: انجمن اولیا و مربیان جزو مهمترین شرکای دستگاه تعلیم و تربیت محسوب می شوند.

ابراهیمی گفت: خانواده ها می بایست در امورتعلیم وتربیت مشارکت داشته باشند زیرا همسویی ارزش ها و آموزش در مدارس و خانواده ها ضرورت دارد و بر همین اساس باید دانش آموزان را برای رسیدن به مراتبی از حیات طیبه، در همه ابعاد تربیت کنیم.

ابراهیمی در ادامه با اشاره به اینکه ارتباط بین انجمن اولیا و مربیان موجب ارتقا کمی و کیفی فعالیت های آموزشی و پرورشی و رفتار متعالی دانش آموزان می شود، به بیان اهداف از جمله تقویت بنیان خانواده و کمک به افزایش سطح توانایی ها و مهارتهای خانواده در ایفای نقش تربیتی متناسب با اقتضائات جامعه اسلامی و ارائه راهکارهای آن پرداخت.

 

 زهرا شریعتی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان ایجرود، ضمن قدردانی از زحمات روسای انجمن اولیا و مربیان مدارس، گفت: مشارکت اولیا در زمینه تعمیر و تجهیز مدارس بسیار مطلوب و چشم گیر بوده و کار های عمرانی قابل توجهی در مدارس توسط اولیا صورت گرفته است .

 

شایان ذکر است در پایان، موضوعات مطرح شده توسط حاضرین به صورت پرسش و پاسخ مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

 

به اشتراک بگذارید :