13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۱۵:۰۰
کد مطلب:  1046558
با اعتباری بالغ بر پانزده میلیارد ریال صورت گرفت:
توزیع تجهیزات و کتب کمک آموزشی به نواحی و مناطق ١٤گانه استان

مراسم توزیع تجهیزات کارگاهی اهدایی و خریداری شده و منابع کمک آموزشی اهدایی با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان و معاونین اداره کل در محل اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، ابراهیم رفیعی مدیر کل آموزش و پرورش زنجان در این مراسم گفت: با توجه به محدودیت اعتبارات، تامین منابع از بیرون که ذاتا وظیفه سازمانی نیست، یک اقدام بزرگ و ارزشمند است.

وی افزود: از مجموعه آموزش متوسطه استان به دلیل اهتمام در تحقق مطالبات جامعه هدف و افکار عموم که با هدف ارتقای آموزش داشته اند، نهایت تقدیر و تشکر را دارم.

مدیر دستگاه تعلیم و تربیت استان اظهار داشت: با وجود این که کنکور هدف نیست اما وضعیت کنکور استان به عنوان یک نقطه ضعف وارد ادبیات عموم شده بود که بحمدلله به همتی که مجموعه آموزش متوسطه استان داشتند، توانستیم از رتبه ٢٤ به رتبه ١٦ ارتقا داشته و جهشی در این عرصه را شاهد باشیم لذا باید تلاش کرد تا این موفقیت ها ادامه یابد.

وی ادامه داد: تغییر نگاه در آموزش متوسطه که پیشرو بودن و پویایی رمز اصلی آن است ، در این موفقیت ها بسیار اثرگذار بود.

رفیعی در پایان با بیان این که علم انحصار ندارد و همه می توانند در بهترین رشته ها درس بخوانند، خاطر نشان کرد: این اقدام ارزشمند است و از معاون آموزش متوسطه به دلیل پیگیری ها در این زمینه و ایجاد روابط خوب و دوستانه در مجموعه تقدیر و تشکر می کنم.

 

شایان ذکر است ٩٠١٢ جلد کتب از سوی موسسه خانه کتاب و موسسه بنیاد علوی به مبلغ کل هفت میلیارد و ٧٠٠ میلیون ریال به مدارس اهدا گردید و همچنین تجهیزات کارگاهی هنرستان ها از قبیل مجموعه آموزشی گیربکس، موتور کامل پراید، دستگاه جوشکاری، پروژکتور، دوربین، پکیج جغرافیایی، کولر، دستگاه هوشمند ساز، میز لیزری و ... از محل اعتبارات دولتی و اهدایی  با اعتبار هشت میلیاردو ٢٥٠ میلیون ریال به مناطق و نواحی ١٤گانه استان ارسال خواهد شد.

 

به اشتراک بگذارید :