6 صفر 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۱۶:۰۰
کد مطلب:  1046545
دبیر هیات مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش در جمع گزینشگران آموزش و پرورش خوزستان اعلام کرد:
انتخاب مدیر هسته گزینش خوزستان به عنوان مدیر نمونه کشوری برای دومین سال پیاپی

دبیر هیات مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش کشور گفت: بر اساس شاخص های عملکردی هسته مرکزی گزینش، مدیر هسته گزینش آموزش و پرورش خوزستان برای دومین سال پیاپی به عنوان مدیر نمونه کشوری شناخته شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، حجت الاسلام و المسلمین مصطفی ناصری پیش از ظهر امروز پنج شنبه ۲۶ دی ماه ۹۸ در جمع گزینشگران استان خوزستان بیان کرد: موفقیت در فعالیت های عملکردی در حوزه گزینش مرهون تلاش، اتحاد، همبستگی و انسجام در بین همکاران گزینشگر است و البته موفقیت هسته گزینش آموزش و پرورش خوزستان نیز حاصل همین همبستگی ستادی است.


وی با بیان اینکه دبیرخانه هسته گزینش وزارت آموزش و پرورش و زیرمجموعه های استانی آن بزرگترین مجموعه گزینش کشور را تشکیل داده اند؛ خاطرنشان کرد: بر اساس برآوردهای صورت گرفته، همکاران گزینشگر ما در سطح کشور سالانه حدود ۵۰ هزار پرورنده گزینش منجر به جذب را بررسی می کنند‌.


دبیر هیات مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش در عین حال با اظهار اینکه وظیفه دبیرخانه مرکزی گزینش خط دهی، سیاست گذاری و نظارت بر روند فعالیت هسته های گزینش در سطح کشور است، توضیح داد: به برکت صدور فرمان تاریخی امام خمینی (ره) در ۱۵ دی ماه ۱۳۶۱ مبنی بر تشکیل نهاد گزینش امروزه شاهد فعالیت این نهاد ارزشی با داشتن بهترین شیوه نامه ها و دستورالعمل های کاربردی در سطح کشور هستیم.


حجت الاسلام و المسلمین ناصری در پایان با اشاره به فعالیت ۳۲ هسته گزینش در سطح کشور، خاطرنشان کرد: دبیرخانه هیات مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش هر ساله مدیران هسته های گزینش سراسر کشور را بر اساس شاخص های عملکردی مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهد. در همین راستا مدیر هسته گزینش آموزش و پرورش خوزستان برای دومین سال پیاپی به عنوان مدیر نمونه کشوری شناخته شد.

به اشتراک بگذارید :