6 صفر 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۱:۲۲:۰۰
کد مطلب:  1046447
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در همایش گزینشگران آموزش و پرورش استان عنوان کرد:
نگرش جامعه به گزینش نسبت به اوایل انقلاب مثبت شده است

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: رویکرد صحیح گزینش در امر انتخاب افراد اصلح برای حرفه شریف معلمی زمینه ساز ایجاد نگرش مثبت در جامعه نسبت به این نهاد شده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، کورش مودت پیش از ظهر امروز پنج شنبه ۲۶ دی ماه ۹۸ در گردهمایی گزینشگران سراسر استان اظهار کرد: مدیر هسته گزینش استان خوزستان برای دومین سال پیاپی به عنوان مدیر برتر در سطح کشور شناخته شده است که این موفقیت حاصل تلاش جمعی مجموعه گزینشگران خوزستان است.


وی با بیان اینکه کمبود نیروی انسانی به یک چالش در آموزش و پرورش خوزستان مبدل شده است، عنوان کرد: تلاش‌های گسترده ای برای تامین نیروی انسانی از محل سهمیه های استخدامی و همچنین حق التدریس انجام شده است. گزینش به عنوان نهاد شاخص در تعیین صلاحیت معلمی می تواند کمک شایانی به متولیان تعلیم و تربیت در امر جذب نیروی انسانی باشد.


مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در عین حال با اظهار اینکه نگرش جامعه به امر گزینش مثبت است؛ خاطرنشان کرد: هسته گزینش آموزش و پرورش با پیروی از اصول فرمان امام خمینی (ره) در تشکیل گزینش توانسته است نگرش جامعه را نسبت به گزینش تغییر دهد‌.


مودت در ادامه گفت: تربیت نسل متفکر، خلاق و همچنین بسترسازی برای رساندن دانش آموزان به حیات طیبه مهمترین راهبردهای مجموعه تعلیم و تربیت استان برای حرکت در مدار سند تحول بنیادین است.


وی در پایان یادآور شد: موفقیت نهاد گزینش  در اجرای برنامه های عملکردی می تواند زمینه ساز پیشبرد اهداف عالی نظام تعلیم و تربیت شود در همین راستا از همه ظرفیت های موجود آموزش و پرورش خوزستان برای حمایت و تقویت هسته گزینش استفاده خواهیم کرد.

به اشتراک بگذارید :