4 شعبان 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۰:۴۹:۱۴
کد مطلب:  1046369
بازدید مدیرکل آموزش و پرورش استان از مدارس شهرستان بانه

مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان، در سفر به شهرستان بانه از هنرستان کاردانش دخترانه پویندگان و دبیرستان های شهید مجید لطفی و فردوس بازدید کرد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان به نقل از بانه، روز گذشته مدیرکل آموزش و پرورش استان، در سفر به شهرستان بانه و حضور در مراسم گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش این شهرستان، به همراه کارشناس مسئول امور شوراهای اداره کل، مدیرآموزش و پرورش بانه و معاون آموزش متوسطه شهرستان، از هنرستان کاردانش دخترانه پویندگان و دبیرستان های دوره اول پسرانه شهید مجید لطفی و نمونه دولتی دخترانه فردوس، بازدید و از نزدیک با دانش آموزان و  همکاران این مدارس به گفت وگو پرداخت.

رشید قربانی در این بازدیدها به بررسی وضعیت آموزشی و پرورشی و فضا و تجهیزات مدارس پرداخته و سپس از کلاس های درس نیز بازدید و از نزدیک در جریان برنامه های آموزشی و پرورشی این مدارس قرار گرفتند.

  گفتنی است مدیر کل آموزش و پرورش کردستان در پایان بازدیدها، با حضور در جمع معلمان ضمن ابراز رضایت از فعالیت های صورت گرفته در مدارس مذکور،  از زحمات کلیه همکاران تقدیر و تشکر نمود و سپس به استماع نظرات و پیشنهادات همکاران پرداخته و به پرسش های مطح شده پاسخ گفت.  

 

به اشتراک بگذارید :