18 رجب 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۰۸:۴۴:۵۶
کد مطلب:  1045939
معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش کردستان:
16 انجمن علمی-آموزشی معلمان در استان فعالیت می کنند

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش کردستان از فعالیت 16 انجمن علمی – آموزشی معلمان در آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق تابعه استان در سال تحصیلی جاری خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، طالب محمدی معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی استان در نشست سالانه با دبیران و اعضای شورای اجرایی انجمن های علمی-آموزشی معلمان استان که در پژوهشکده تعلیم و تربیت سنندج برگزارشد؛ از فعالیت ها و اقدامات بسیار خوب تعدادی از انجمن های علمی-آموزشی معلمان استان کردستان تقدیر و تشکر کرد.

محمدی با بیان اینکه آموزش و پرورش رسمی با محدودیت ها و تنگناهایی که دارد نمی تواند پاسخگوی انتظارات متعدد متقاضیان آموزش باشد؛ تصریح کرد: بهره مندی از ظرفیت نهادهای غیر رسمی برای کمک به تحقق اهداف متعدد آموزش و پرورش بسیار مهم و در عین حال ضروری است.

وی با اشاره به اینکه مطمئن ترین نهاد در بین نهاد های غیر رسمی، انجمن های علمی-آموزشی معلمان می باشند؛ خاطرنشان کرد: این انجمن ها برآمده از متن و بطن معلمان و آموزش و پرورش هستند که با مشکلات آموزش و پرورش و راهکارهای رفع این موانع بیشتر آگاهی دارند و مورد اطمینان کامل معلمان و مسئولین آموزش و پرورش هستند.

محمدی از فعالیت 16 انجمن علمی آموزشی معلمان در آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق تابعه استان در سال تحصیلی جاری خبر داد و گفت: اقدامات و کارهای خوبی در چند سال اخیر توسط انجمن های علمی-آموزشی انجام شده است.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی استان برگزاری چند دوره و کارگاه آموزشی، دعوت از مولفین کتب درسی به استان، برپایی چندین نشست علمی، برپایی جشنواره های علمی آموزشی به مناسبت های مختلف، برگزاری همایش های متعدد تجلیل از پیشکسوتان آموزش و پرورش استان و... را از جمله فعالیت های مهم این انجمن ها برشمرد و در پایان از تلاش و خدمات انجمن های علمی- آموزشی استان تقدیر کرد.

به اشتراک بگذارید :